Інформації про м'язову дистрофію ДюшеннаСкачати 72.03 Kb.
Сторінка1/12
Дата конвертації08.03.2021
Розмір72.03 Kb.
#13244
ТипІнформації
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12
Медичний календар 1
zbirnik klopotenka (1), Медичний календар 2

Вересень 2021

1 вересня, середа - День знань; Всесвітній місяць обізнаності про хворобу Альцгеймера; Місяць поінформованості про прищі в Канаді (також Місяць здоров'я черепно-лицевої ділянки та місяць обізнаності про рак простати)

4 вересня, субота - Національний день обізнаності про полікистоз нирок в Канаді

7 вересня, вівторок - Всесвітній день поширення інформації про м'язову дистрофію Дюшенна (World Duchenne Awareness Day - один з 3500 новонароджених хлопчиків у світі страждає від цієї рідкісної і смертельної хвороби. По всьому світу налічується більше 250 тис. пацієнтів з цим діагнозом. Симптоми захворювання зазвичай з'являються у дітей чоловічої статі до 5 років. Середня тривалість життя цих хворих варіює від підліткового віку до 20 - 30 років)

8 вересня, середа - Міжнародний день грамотності; Всесвітній день фізичної терапії, День фізіотерапевта або Міжнародний день фізіотерапії (Створений Міжнародною конфедерацією фізіотерапії в 1951 році, Копенгаген. Основна тема заходів - «Рух за здоров'я». Тема 2018 року - «Фізична активність для життя»); День медсестри відділень дитячої гематології та онкології

9 вересня, четвер - Міжнародний день алкогольного синдрому плода (Відзначається з 1999 року. ФАС характеризується невиліковними фізичними і психічними вадами)

10 вересня, п’ятниця - Міжнародний день гінекологічного здоров'я

11 вересня, субота - День фізичної культури і спорту України

13 вересня, понеділок - Національний день боротьби з целіакією в США (Целіакія - поширене захворювання, одна з форм порушення роботи травної системи, при якому в організмі виникає метаболічна непереносимість глютену і деяких інших злакових білків. Її небезпека - у відмінному «маскуванні», тобто хворобу важко запідозрити і виявити, результатом хвороби стають різні запальні процеси, ураження травної системи, печінки, нирок, судин, шкірних покривів, кісткових тканин. в Європі її діагностують, в середньому, у 1% населення.); День солідарності в боротьбі з раковими захворюваннями (США)

14 вересня, вівторок - Національний день синдрому дефіциту уваги і гіперактивності у ПАР

15 вересня, середа - Всесвітній день боротьби з лімфомами

17 вересня, п’ятниця - День хірурга (Дата на 2021 рік. Відзначається в третю суботу вересня); Всесвітній день безпеки пацієнтів; Всесвітній день донора кісткового мозку (Дата на 2021 рік. Відзначається в усьому світі в третю суботу вересня); День безпеки пацієнтів в Україні (Указ Президента України №648/2019)

18 вересня, субота - День фармацевтичного працівника України; Всесвітній день моніторингу якості води; День забігу Террі Фокса в Канаді (Дата на 2021 рік. Масовий оздоровчий забіг проходить щорічно в третю неділю вересня)

21 вересня, вівторок - Міжнародний день поширення інформації про хворобу Альцгеймера

22 вересня, середа - Всесвітній день пацієнтів, які страждають на ХМЛ (хронічний мієлоїдний лейкоз); Хода на підтримку хворих на рак сечового міхура в Канаді (Дата 2019 рік. Це благодійний захід стартував в 2006 році. Щорічно проходить в четверту неділю вересня)

24 вересня, п’ятниця - Всесвітній тиждень сітківки ока (Щорічні заходи проводять з 2010 року. Мета - підвищення обізнаності про пигмент ретиніт, макулярну дегенерацію та синдром Ушера як найбільш поширених дегенеративних захворювань сітківки); Європейський день грибів (дата на 2021 рік. Відзначається в четверту суботу вересня)

25 вересня, субота - Всесвітній день фармацевта

26 вересня, неділя - Всесвітній день контрацепції; Міжнародний день глухих; Всесвітній день здорового робочого середовища

27 вересня, понеділок - Всесвітній день туризму

28 вересня, вівторок - Всесвітній день боротьби проти сказу; Міжнародний день безпечного аборту (Вперше був відзначений як день дій по боротьбі за декриміналізацією абортів в Латинській Америці і Карибському басейні в 1990 році. У 2011 році Всесвітня організація жінок по репродуктивним правам (WGNRR) оголосила 28 вересня міжнародним днем)

29 вересня, середа - Всесвітній день серця; День отоларинголога; Всесвітній день здоров'я сітківки ока

30 вересня, четвер - День грязелікування (використання бруду в лікувальних і косметичних цілях сходить до 16 століття, до часів Ренесансу)

38 подій з календаря здоров’я в вересні →


Скачати 72.03 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка