Характеристики добавок, що замінюють вапно Замінники вапна це пластифікатори кладок і штукатурних розчинів, які за хімічною природою є аніонноактивними поверхнево-активними речовинами, що володіють повітрявтягуючими властивостямиСкачати 230.5 Kb.
Дата конвертації08.09.2020
Розмір230.5 Kb.
Характеристики добавок, що замінюють вапно
Замінники вапна це пластифікатори кладок і штукатурних розчинів, які за хімічною природою є аніонноактивними поверхнево-активними речовинами, що володіють повітрявтягуючими властивостями.
Рідка «мікро» повітровтягуюча добавка пластифікатор-гідрофобізатор.

Мікроповітровтягуюча добавка втягує повітря в розчин при його перемішуванні. При цьому утворюються бульбашки повітря діаметром близько 1 мікрона, які переривають капілярні канали та надають їм гідрофобні (водовідштовхувальні) властивості. Це майже повністю зупиняє рух вільної води із солями по капілярах розчину кладки або штукатурки, і, відповідно, винесення водо-розчинних солей на зовнішню поверхню кладки або штукатурки. Як результат - відсутність висолів. Завдяки своєму малому розміру повітряні пори не роблять впливу на міцність кладки. Введення пластифікатора до складу т.зв. «Худого» кладочного або штукатурного розчину призводить до того, що кожна цеглина стає «ізольована» гідрофобним розчином, який не дозволяє воді зібрати солі з шва кладки і з цегли і доставити їх на зовнішню поверхню кладки. Але при цьому (це дуже важливо!) Волога у формі водяної пари безперешкодно мігрує в стіні.

У підсумку теплофізичні характеристики будови аніскільки не порушуються - стіна залишається паропроникаючою, вона «дихає» і не накопичує при цьому вологу.
Крім основного ефект - усунення висолоутворення, пластифікатор радикально підвищує пластичну в'язкість розчину, покращує легкоукладальність, знижує водовідведення зі свіжого розчину, зводить до мінімуму розшарування розчину при зберіганні на будмайданчику.
Пластифікатор радикально підвищує морозостійкість отверділого розчину. Вода в цьому випадку «збирається» не в тонких капілярах (згадайте як замерзла вода «рве» труби), а в порах (порожніх об'ємних Серах), де має достатньо вільного простору для розширення при замерзанні. Кристалічна структура розчину при переході води в лід не руйнується.

Використовується як замінник вапна, доданої в цементні розчини. Володіє всіма перевагами вапна та усуває всі його недоліки: • Підсилює зчеплення свіжого розчину з основою.

 • Забезпечує тривалу працездатність перед схоплюванням

 • Надає розчину тиксотропність. Тиксотропність (Thixotropy, thixtropic) - властивість текучого матеріалу збільшувати текучість (в'язкість) при перемішуванні. «Свіжий» розчин не сповзає з вертикальної поверхні.Типові замінники вапна на ринку

https://www.budbox.com.ua/dobavky-do-betoniv-20categ.html

Добавка, замінник вапна, призначена для використання в цементно-піщаних сумішах, коли необхідно отримати склад, який не боїться впливу морозу і вологи. Замінник вапна використовується для додавання в розчин при кладці плитки, цегли, а також для проведення штукатурних робіт.

Такий компонент в розчині сприяє пластичності цементу, а після його застигання поліпшується водонепроникність матеріалу. Добавка, що замінює вапно, вводиться в процесі замісу розчину, в момент додавання води. Щоб суміш була однорідною, рекомендується ретельно перемішати цементний розчин.

Активно діючий засіб, що формує під час перемішування велику кількість закритих повітряних пор в структурі свіжоприготовленого розчину. Матеріал покращує пластичність, попереджає всідання розчину, зберігає в’язкість та рухомість впродовж технологічних зупинок, а також робить зручним укладання. Після затвердіння бетону (розчину) утворюються замкнуті мікропори, які зменшують водопоглинання та водопроникнення. Добавка підвищує морозостійкість шару кладки або штукатурки. Створює ефект «дихаючої штукатури». Запобігає появі висолів, попереджає утворенню тріщин, плям, не викликає корозії сталевої арматури. Дозволяє здешевити вартість розчину, проведення робіт та послуг по перевезенню.(0,25-0,5) л на 50 кг цементу для кладочних робіт; (0,3-0,6) л на 50 кг для штукатурних розчинів
https://systema.dp.ua/p1843336-sika-mix-plus.html

Sika® Mix Plus - воздухововлекающая добавкап ластификатор — гидрофобизатор., заменитель извести (936 грн./20л )

Технические характеристики 

 • Основа Тензиды (аниононное поверхностно-активное средство) 

 • Плотность 1,02 ± 0,2 кг/дм3 
Пластифікатор «AIR FLOW. Замінник вапна» Weco 30.00 грнЗамінник вапна "Для штукатурно-кладочних робіт" Bayris 33.18 грнЗамінник вапна "Для штукатурно-кладочних робіт" MTC Concrete 37.85 грнhttp://stroitel-kom.zp.ua/index.php?route=product/product&path=20_98_116_119&product_id=165

http://stroitel-kom.zp.ua/virtuoz-stroitelnaya-himiya

Заменитель извести (сухой) «Виртуоз-110» в Запорожье

 • Производитель: Виртуоз - строительная химия

 • Код товара: Заменитель извести (сухой) «Виртуоз-110» 20гр 34.66 грн

СВОЙСТВА: Виртуоз-110 был разработан специально для использования в производстве строительных материалов, особенно в сухих штукатурных смесях на основе гипса, цемента и извести. Данный продукт уменьшает поверхностное натяжение подпиточной воды данных растворов, что способствует улучшению дисперсионных качеств. Кроме того, вовлечение маленьких и устойчивых пузырьков воздуха улучшает технологичность. Количество вовлеченного воздуха зависит от типа сухой строительной смеси и смешивающего оборудования.
Делает раствор пластичным, улучшает нанесение и обработку;

Даёт стабильное воздухововлечение;

Даёт лёгкое перекачивание растворов по шлангам, трубам на длинные расстояния, уменьшает нагрузку на насосы;

Уменьшает количество воды затворения на 15-40%;

Улучшает адгезию раствора к основе;

Даёт прирост прочности, экономит цемент;

Уменьшает усадку и растрескивание;

Предотвращает образование пузырей и кратеров на поверхности;

Делает раствор/бетон морозостойким и водонепроницаемым (гидрофобным);

Предохраняет от появления высолов;

Повышает морозостойкость

Повышает теплоизоляцию швов кладки;

Увеличивает рабочее время жизни растворов;

Позволяет вести кладочные работы до -2°С.


ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ: ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006.

Основа – полимер; Желтовато-белый порошок; Безхлоридное соединение;


Рекомендуемые концентрации добавления на 100 кг раствора/бетона:

 • Штукатурные смеси на основе гипса 0,01%- 0,03 % (10грамм–30 грамм);

 • Штукатурные смеси на основе цемента 0,01%- 0,02 % (10грамм – 20 грамм);

 • Кладочные растворы 0,01%- 0,02 % (10 грамм – 20 грамм).

 • Бетон  0,01%- 0,03 % (10грамм – 30 грамм)

Оптимальный расход определяется эксперементально.
Цементно-песчаными растворами работать нельзя. Или цементно-глино-песчаные, или цементно-известково-песчаные, или цементно-песчаные + заменитель извести.
Смола СДО

ЦЕНА 31 грн/л

      Пластификатор Смола СДО (Смола нейтрализированная воздухововлекающая) - это самая популярная воздухововлекающая добавка. Смола СДО относится к пластифицирующим добавкам 1 группы. Состав Смолы СДО - это соли абиетиновой кислоты (Абиетат натрия, канифольное мыло, C19H29COONa). Внешний вид - жидкость светло-желтого или темно-коричневого цвета. Пластификатор Смола СДО в основном применяется в дорожнем бетоне, и в низкомарочных строительных растворах. За счет вовлечения микро пузырьков воздуха бетон становится подвижней и не расслаивается, по этому Смолу СДО также используют для перекачки бетона и раствора насосами. В бетонах Смола СДО не только позволяет сэкономить 5% всех материалов (цемент, песок, щебень) но и увеличить морозостойкость и подвижность бетона. В растворах Смола СДО придает раствору мягкости и живучести без добавления глины или извести, по этому Смолу СДО еще называют заменителем извести. Правильная дозировка Смолы СДО в растворах позволяет сэкономить до 50% цемента.

Основные свойства: 

Сокращение количества воды без потерь в подвижности - 10%

Увеличение прочности без потерь подвижности - 10%-15% 

Уменьшение количества трещин - 1,5 раза

Добавление жизнеспособности бетона - 1-2 часа

Увеличение подвижности без потери прочности - от П-1 до П-3

Дозировка на м³ бетона - 0,5-1л

Увеличение морозостойкости на 300-500 цыклов

Увеличивает удобоукладываемость от густого бетона до литого бетона

Увеличивает корозионную стойкость бетона

Уберает высолы

Устраняет сегрегацию (расслоение бетона, седание раствора)

Смола СДО продается в 25л канистрах, 200л бочках, 1000л еврокубах.

Свяжитесь с нашим менеджером ЧП "КРИСТАН" Украина, г. Черкассы, ул. Хоменко 33 тел. 093-220-51-37, 098-779-84-52 Email: krstan@ukr.net Повітрявтягуючі у патентах на комплексні пластифікуючі добавки:

  1. Патент 2528342 КОМПЛЕКСНАЯ ДОБАВКА ДЛЯ БЕТОНОВ И СТРОИТЕЛЬНЫХ РАСТВОРОВ - натриевая  соль  сульфата  оксиэтилированнного  додецилового спирта  (воздухововлекающий  компонент)

  2. patent-2527436 КОМПЛЕКСНАЯ ДОБАВКА ДЛЯ ЦЕМЕНТНЫХ СИСТЕМ ( ВАРИАНТЫ) – КМЦ (карбоксиметилцелюлози натрієва сіль), аніонні і катіонні ПАР.

  3. RU2386598C1 КОМПЛЕКСНАЯ ДОБАВКА ПОЛИФУНКЦИОНАЛЬНОГО ДЕЙСТВИЯ - Смолу древесную омыленную, или смолу нейтрализованную воздухововлекающую,

  4. patent-2527442 КОМПЛЕКСНАЯ ДОБАВКА - в качестве добавки воздухововлекающего действия используют алкилсульфаты, алкилсульфонаты, этоксилированные жирные спирты, соли сульфоэтоксилированных жирных спиртов


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка