Головні напрямки фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності в громадіСкачати 16.28 Kb.
Дата конвертації12.01.2021
Розмір16.28 Kb.

Головні напрямки фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності в громаді.

      Фізичне виховання і фізкультурно-оздоровча робота у навчально-виховній сфері:

1. Забезпечити освітню сферу «Фізична культура» в громаді висококваліфікованими фахівцями, створити умови для підвищення їх професійного рівня в системі курсової підготовки .

2. Систематично проводити у навчальних закладах всіх ступенів спортивно-масову роботу, у тому числі з видів футболу, волейболу .

3. Надавати безкоштовно спортивні зали та приміщення незалежно від відомчої належності для занять дітей і сільського населення фізичною культурою і спортом.

4. Створити при ЗОШ та НВК громади шкільні спортивні клуби для організації позакласної роботи, залучивши до цієї роботи ветеранів спорту та інструкторів по спорту

5. Проводити серед учнівської молоді багатоступеневі комплексні спортивні заходи за програмою спартакіад школярів, юнацьких і молодіжних ігор, першості і чемпіонати області з видів спорту, фізкультурно-оздоровчі заходи патріотичного спрямування.

        Фізкультурно-оздоровча робота у виробничій та соціально-побутовій сферах

1. Забезпечувати проведення галузевих та міжгалузевих спартакіад, фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів для працівників

2. Організовувати серед організацій, установ, підприємств огляд-конкурси з фізкультурно-масової та оздоровчої роботи.

3. Передбачати у програмах соціально-економічного та культурного розвитку будівництво спортивних об'єктів в сільській місцевості.

7. Організовувати серед сіл та селищ огляд-конкурси з фізкультурно-масової та спортивної роботи, проведення сільських та селищних спартакіад.Спортивна діяльність

1. Проводити спортивні заходи, чемпіонати першості, кубки громади з різних видів спорту, турніри, присвячені знаменним датам.

2. Створити умови для підготовки різних команд громади і окремих спортсменів з різних видів спорту для їх успішних виступів на районних обласних; Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

3. Розробити проект положення про стипендії селищного голови для кращих спортсменів і тренерів громади та передбачити кошти на виплату зазначених стипендій.

 

Фізичне виховання та спортивна діяльність населення із специфічними професійними та фізичними характеристиками, фізичне виховання серед сільського населення.

1. Проводити щорічні змагання з військово-прикладних і спортивно-технічних видів спорту, спартакіади допризовної молоді громади.2. Ввести в практику роботи проведення змагань серед осіб з інвалідністю і дітей з фізичними вадами, дітей-сиріт,  дітей із малозабезпечених сімей.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка