«Гемофілії і тромбоцитопенічна пурпура»Скачати 15.74 Kb.
Дата конвертації22.02.2021
Розмір15.74 Kb.

Доброго дня, шановні студенти!

На період з 12.03.2020р. по 03.04.2020р. проведення занять, згідно наказу, буде здійснюватись з використанням технологій дистанційного навчання.

Сьогодні, відповідно до розкладу в АСУ, у Вас заняття на тему «Гемофілії і тромбоцитопенічна пурпура».
Для отримання позитивної оцінки дайте відповіді на наступні запитання:

І. Діагностичні критерії аутоімунних тромбоцитопеній.

ІІ. Лікування гемофілії А середнього ступеня важкості.

ІІІ. Оцініть задачу: пацієнт 18 років скаржиться на раптовий біль, що виник після удару, та припухлість правого колінного суглобу. В анамнезі: з дитинства відмічає посилену кровотечу при дрібних порізах та біль у суглобах. При огляді: шкірні покриви помірно бліді, лівий колінний суглоб деформований, рухи в ньому обмежені. Правий колінний суглоб набряклий, гіперемований, гарячий на дотик, рухи в суглобі болючі. Лімфатичні вузли, печінка та селезінка не збільшені. В аналізі крові: Ер 3,5·1012, Hb 105 г/л, Ле 6,8·109, ШОЕ 20 мм/год. Коагулограма: подовження АЧТЧ, протромбіновий час та тривалість кровотечі в межах норми. Рівень фактора VIII у сироватці крові – 6 %. Дайте відповіді на наступні запитання:  1. Сформулюйте клінічний діагноз.

  2. З якими захворюваннями слід провести диференціальну діагностику даної патології?

  3. Напишіть лікування для даного пацієнта в рецептах.

Загальна оцінка за практичне заняття складається з двох складових: 75 % - оцінювання відповідей за індивідуальні заняття, 25 % - результат складання тестового контролю в системі Moodle.

Відповіді на індивідуальні завдання необхідно надіслати на електронну скриньку викладача впродовж двох днів. Тестовий контроль в системі Moodle буде відкритий з 9 до 21 години (буде надано одну спробу) у день заняття, згідно розкладу.При ненаданні відповідей на індивідуальні завдання або ненаписанні тестового контролю протягом вказаного терміну студенту виставляється нб.

З повагою, …

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка