Фібриляцію передсердь слід диференціювати з надшлуночковою тахікардією, тріпотінням передсердь, надшлуночковою екстрасистолієюСкачати 13.98 Kb.
Дата конвертації18.02.2021
Розмір13.98 Kb.

  1. На ЕКГ спостерігається відсутність зубців P, натомість наявні F хвилі, що говорить про фібриляцію передсердь (пароксизмальная)

  2. Фібриляцію передсердь слід диференціювати з надшлуночковою тахікардією, тріпотінням передсердь, надшлуночковою екстрасистолією

  3. Хворому необхідно провести лабораторні дослідження що будутб включати загальні аналізи крові та сечі, АЛТ, АСТ, білірубін, креатинін, ліпідограма, тригліцериди, глюкоза крові, гормони щитовидної залози і гіпофізу (тиреотропний гормон), коагулограма, МНВ, АЧТЧ

А також провести ЕхоКГ, пробу з фізичним навантаженням (тредміл чи велоергометрія) і провести Холтер (добове)ЕКГ моніторування, ФГДЕС.

  1. Для оцінки ризику інсульту при ФП використовується індекс CHA2DS2-VASc (шкала), за якою наш хворий відносить до групи високого ризику.

Враховуючи пептичну виразку в анамнезі, та високий ризик виникнення судинних ускладнень, антикоагулянтну терапію, слід починати, тільки після отримання результатів ФГДЕС, за даними якого будуть відсутні ознаки кровотеч чи можливості його виникнення. А також для попередження слід призначити ІПП. Та контроль рівня МНС.

  1. Ризик розвитку ФП у даного пацієнта асоціюється з віком, АГ, за даними пульсації шийних вен, можна припустити наявність недостатності трикуспідального клапана.

Взагалі до розвитку ФП також спонукають ЦД, ХХН, ожиріння, кардіоміопатії, СН, апное під час сну

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка