Електрофорез це різновид фізіотерапії, в основі якої лежить контрольований вплив струму на проблемну ділянку тілаСкачати 14.58 Kb.
Дата конвертації26.05.2020
Розмір14.58 Kb.
Електрофорез - це різновид фізіотерапії, в основі якої лежить контрольований вплив струму на проблемну ділянку тіла. Електрика надає гуморальну і нервово-рефлекторну дію, змінює фізіологічні і патологічні процеси в організмі. Апарати для електрофорезу широко використовуються в медичних установах для лікування і профілактики захворювань в гінекології, стоматології, педіатрії, неврології, травматології. Метод базується на використанні фізіотерапевтичного обладнання, що генерує електричний струм із заданою імпульсивністю і потужністю. Розряд передається через електроди, на кінці яких закріплена марлева пов'язка, просочена лікарським препаратом. На область тіла, куди прикладається електрод, наноситься струмопровідний гель. Під впливом струму абсорбуючі якості шкірного покриву значно посилюються, поліпшується кровообіг, завдяки чому підвищується засвоюваність препаратів.

Пристрій дозволяє знизити дозу ліків без втрати лікувального ефекту, при цьому діюча речовина іонізується. Дія фармацевтичних компонентів пролонгується і посилюється, що позитивно позначається на темпах одужання пацієнта. Варто відзначити, що терапія електрофорезом дає можливість працювати з важкодоступними вогнищами запалення навіть в тому випадку, коли в зоні ураження порушена мікроциркуляція.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка