Довідка про присвоєння ідентифікаційного номераСкачати 82.62 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір82.62 Kb.
ТипДовідка
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

які подаються клієнтом (фізичною особою) у разі приєднання прийнятого в експлуатацію об’єкта (будинка, гаража тощо) для укладення договору про приєднання та договору про користування електричною енергією:


 1. Заява про приєднання.

 2. Заява про укладення договору про користування електричною енергією.

 3. Заява про підключення електроустановки.

 4. Паспорт (сторінки – 1, 2, 3, 4 та сторінку, де зазначені дані про останню реєстрацію).

 5. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

 6. У разі звернення уповноваженої особи клієнта – копію належним чином оформленої довіреності на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори.

 7. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі, що використовується при оформленні документів на право власності на земельну ділянку, із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.

 8. Документ, який підтверджує право власності (із наданням документального підтвердження державної реєстрації) чи право користування об'єктом (із визначеним правом укладати договір про користування електричною енергією).

 9. Документ, що підтверджує прийняття в експлуатацію об’єкта у встановленому законодавством про регулювання містобудівної діяльності порядку, а саме:

 • для об’єктів I–III категорії складності – клієнт надає копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації, зареєстрованої Державною архітектурно-будівельною інспекцією або її територіальними органами;

 • для об’єктів IV–V категорії складності – клієнт надає сертифікат, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією або її територіальними органами на підставі акта готовності об'єкта до експлуатації.

 1. Якщо об’єкт клієнта обладнаний кухонною електроплитою та/або електроопалювальною установкою та він має намір застосовувати тариф згідно з пп.1.3. та 1.4. постанови НКРЕ
  від 23.04.2013 № 497 (із змінами, внесеними постановами НКРЕ від 15.06.2012 № 750 та
  від 13.09.2012 № 1183), то клієнт має надати до ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» робочий проект внутрішнього електропостачання об’єкта із даними щодо обладнання об’єкта заявника кухонною електроплитою та/або електроопалювальною установкою або технічне рішення з робочого проекту внутрішнього електропостачання об’єкта, погоджене ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» щодо обладнання об’єкта заявника кухонною електроплитою та/або електроопалювальною установкою – у разі якщо в декларації або сертифікаті (див. попередній пункт цього Переліку) відсутні дані про обладнання кухонною електроплитою та/або електроопалювальною установкою.

11. Якщо клієнт або інші члени родини, що зареєстровані за даною адресою, мають право на встановлені законодавством пільги (тільки за місцем постійного проживання), то клієнт додатково надає:

 • заяву на оформлення пільги;

 • документальне підтвердження права на встановлені законодавством пільги (тільки за місцем постійного проживання) з оплати електричної енергії;

 • паспорт пільговика (сторінки – 1, 2, 3, 4 та сторінку, де зазначені дані про останню реєстрацію);

 • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера пільговику;

 • довідку з ЖЕО (форма № 3);

 • копії свідоцтв про народження дітей (для багатодітних сімей).

 1. Документальне підтвердження виходу зі складу населеного пункту або не належність до споживачів на території населеного пункту – членів садових (садівницьких) товариств; житлових, житлово-будівельних, дачних кооперативів, ОСББ тощо, що об’єднані шляхом створення окремої юридичної особи на балансі якої перебувають електроустановки населеного пункту (для замовників, об’єкти (земельні ділянки) яких розташовані на території населеного пункту), підписане уповноваженою на те посадовою особою населеного пункту та завірену належним чином. 1. Якщо клієнт має намір набути статус споживача на території населеного пункту (укласти з
  ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» та населеним пунктом тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту – у разі приєднання до електричних мереж населеного пункту, а не до електричних мереж ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»), то клієнт додатково надає довідку про відсутність заборгованості перед населеним пунктом (садовим (садівницьким) товариством, дачним кооперативом, іншою формою юридичної особи (див. п. 12 даного Переліку), що розраховується із ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» за відповідним договором про постачання електричної енергії за загальним лічильником) за спожиту електричну енергію, а також тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту, що укладений з боку клієнта та населеного пункту. 1. Документальне підтвердження наявності особи відповідальної за електрогосподарство – договір на обслуговування електроустановок на напругу понад 1 кВ, зі спеціалізованою організацією, що має відповідне право, або відповідний договір із фізичною особою, що має
  V групу з електробезпеки, для обслуговування таких електроустановок. 1. Згода-повідомлення суб'єкта персональних даних на обробку та передачу його персональних даних.

Каталог: files
files -> Програма для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку з навчанням українською мовою
files -> Дорогий друже! Вітаємо тебе з новим шкільним роком!
files -> Йод як важливий екологiчний чинник у життєдіяльностl
files -> Катерина Білокур народна художниця України
files -> Конспект заняття гуртка "Чарівний ланцюжок" на тему "Бабусині вишиванки"
files -> Висока дивина світу барви І звуки хутора
files -> До числа значущих псохогенних факторів відносяться емоції
files -> Родинне свято до дня 8 Березня в 5-а класі ( Бройченко А. Г.) Ми у мам — помічники


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка