Дивись рп світ це світ кібер держав, які мають свою конституцію, ряд законів та призначень. Тобто рп є копією реальних держав. Українська Держава одна з таких. Що вона собою представляєСкачати 15.39 Kb.
Дата конвертації29.08.2021
Розмір15.39 Kb.

Дивись...рп світ — це світ кібер держав, які мають свою конституцію, ряд законів та призначень. Тобто рп є копією реальних держав. Українська Держава одна з таких. Що вона собою представляє? Ну для початку тобі потрібно знати, що паспорт в УД такий же необхідний які і вУкраїні. Само собою там розписані твоє призвище та імя, стан (відлюдник, резидент, громадянин, діяч та недоторканець), твоя робота (якщо вона є). Щоб отримати статус громадянина потрібно набрати 250 повідомлень за три дні. Тобто інтегруватися в суспільство.

В УД є Гетьман, Варта, Спікер, Віцеспікер та інші посади. Також є багато родин (Некраси, Муссоліні і т.д.), деякі навіть ворогують) Також існують партії, все аналогічно до реальних партій. В світі рп ви можете одружитися, знайти роботу, ввійти до сенату і вносити правки чи писати закони...До речі, якщо в ірл валюта — грн, то в УД карбованці.Якщо тебе зацікавило УД можеш написати, що все таки хочеш паспорт і сладай присягу і якщо щось не розумієш — пиши мені)

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка