Чоловік 32 років викликав дільничного лікаря у зв'язку з вираженоюСторінка1/6
Дата конвертації02.03.2021
Розмір22.6 Kb.
  1   2   3   4   5   6

1) Ускладнення грипу.

Найчастішим ускладненням грипу є геморагічний набряк легень, набряк-набухання головного мозку, які можуть за декілька годин чи днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок грипу, часто погіршуючи перебіг фонових серцевих хвороб. Нерідкими ускладненнями є приєднання бактеріальної інфекції у вигляді бронхіту або пневмонії.

1. Верхні дихальні шляхи. Отит, гайморит, синусит.

2. Нервова система. Це може привести до енцефаліту і невралгії. Також можуть з’явитися постійна втома, апатія і порушення сну. Особливо варто побоюватися менінгіту.

3. Легкі. Іноді запущені грип або ГРЗ можуть стати причиною виникнення бронхіту або пневмонії. Останнє може бути з летальним результатом. Задишка, загальна слабкість – найчастіше це перші ознаки виникнення такого ускладнення. Якщо лікувати невірно, затяжне захворювання може спровокувати появу астми.

4. Серцево-судинна система. Перикардит і міокардит. Може виникнути блокування артерій і порушення цілісності самої кровоносної системи.

Грип та ГРЗ можуть привести до загострення хронічних хвороб. Але іноді ускладнення можуть розвиватися в організмі без особливої ​​видимості і вираженої симптоматики.

2) Чоловік 32 років викликав дільничного лікаря у зв'язку з вираженоюПоділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка