Бар’єрні методи контрацепціїСкачати 12.96 Kb.
Дата конвертації28.01.2021
Розмір12.96 Kb.

  1. До лікаря акушера-гінеколога звернулась жінка, 26 років, через 6 місяців після пологів, яка годує дитину груддю, у якої поновились менструації. Чи необхідно рекомендувати використання методів контрацепції ?

Бар’єрні методи контрацепції

  1. До лікаря - гінекологові звернулася жінка 37 років ізскаргами на надмірні місячні, болі, що тягнут ь, внизу живота, слабкість на протязі 1 місяця . При гінекологічному обстеженні: тіло матки нормальних розмірів, щільне, рухливе, безболісне, праворуч від матки визначається округле, еластичне утворення 61х45х45мм, внутрішня будова -багатокамерна.

Кістома яєчника

  1. Пацієнтка 30 років звернулася до гінеколога із скаргами на зубожіння місячних і подовження менструального циклу до 40-50 днів, на загальну слабкість, головний і м’язовий біль, зниження працездатності. Відмічає зростання волосся на обличчі, навколо сосків, на кінцівках.

Андрогенітальний синдром.

  1. Пацієнтка 22 років звернулася із скаргами на нестійкий менструальний цикл з менархе, останні 7 місяців відмічає аменорею. Також пред’являє скарги на мігренеподібний головний біль, емоційну лабільність, сухість шкіри, випадання волосся, транзиторну галакторею.

Синдром галактореї - аменореї.

  1. Хвора скаржиться на відсутність вагітності протягом 5 років. Проведено повне клінічне обстеження: гормональна функція не порушена, урогенітальна інфекція відсутня, на гистеросальпинграфии - маткові труби заповнені контрастом з обох сторін до істміческого відділу, в черевній порожнині контраст не візуалізується.

Екстрокорпоральне запліднення

  1. Пацієнтка 53 років прнд’являє скарги на відсутність менструації впродовж двох років, приливи, жар, пітливість, напади серцебиття, запаморочення. З боку внутрішніх і зовнішніх геніталій патології не виявлено.

Дефіцит естрогенів

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка