Актуальність темиСкачати 247.68 Kb.
Сторінка1/18
Дата конвертації09.06.2021
Розмір247.68 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18

Актуальність теми

На даний час спостерігається значне підви­щення частоти дисгормональних захворювань серед жінок в економічно розвинених країнах світу. На жаль, і в Україні ця проблема виходить на друге місце у струк­турі гінекологічної захворюваності, поступаючись лише запальним захворюванням.

Рак молочної залози є найбільш частим злоякісним захворюванням у жінок і є другим за частотою серед причин смерті жінок (після раку легенів). Стосовно віку слід відмітити, що показник захворюваності починає зростати у жінок у віці після 40 років і потім поступово знижується після 70 років. У віці 20-30 років це захворювання зустрічається рідко, хоча кожного року відмічається тенденція до "помолодіння" раку, тобто кількості хворих жінок репродуктивного і працездатного віку, і як наслідок цього – збільшення інвалідизації в даній категорії населення. Незважаючи на інтенсивні дослідження причинний фактор раку молочної залози залишається невідомим.

Крім раку молочної залози, близько 50% жінок страждають від доброякісних захворювань молочної залози.

Більше 30% пухлин молочної залози в репродуктивному віці є доброякісними, тимчасом як 50% утворень, які пальпуються в молочній залозі у постменопаузі, є малігнізуючими.

 Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка