5. Під час секції виявлено склероз клапанів серця, поліпозно-виразковий вальвуліт аортального клапана з його перфорацією, інфаркт селезінки, нирок, хронічний бронхіт, атеросклероз аортиСкачати 12.83 Kb.
Дата конвертації14.04.2020
Розмір12.83 Kb.
#9164
відповіді на завдання
Завдання:

5.Під час секції виявлено склероз клапанів серця, поліпозно-виразковий вальвуліт аортального клапана з його перфорацією, інфаркт селезінки, нирок, хронічний бронхіт, атеросклероз аорти. Сформулюйте патологоанатомічний діагноз.

6.Під час автопсії виявлено склероз, деформацію і зростання стулок мітрального клапана, гіпертрофію правого передсердя і правого шлуночка серця, буру індурацію легень, ціанотичну індурацію нирок, селезінки, мускатну печінку, асцит, гідроторакс, анасарку, хронічну виразку шлунка, атеросклероз аорти. Сформулюйте патологоанатомічний діагноз. Випишіть лікарське свідоцтво про смерть.

Відповіді:5. Патологоанатомічний діагноз: на підставі патологоанатомічного дослідження можна вважати що причиною смерті даного пацієнта є вторинний септичний ендокардит. Що призвело до таких ускладнень як інфаркт селезінки, поліпозно-виразковий вальвуліт аортального клапана з його перфорацією.

6. Патологоанатомічний діагноз: на підставі патологоанатомічного дослідження можна вважати що причиною смерті даного пацієнта є хронічна серцева недостатність. До супровідних захворювань слід віднести хронічну виразку шлунка. Захворювання викликало ряд ускладнень: деформацію і зростання стулок мітрального клапана, гіпертрофію правого передсердя і правого шлуночка серця атеросклероз аорти
Скачати 12.83 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка