Звіт про проходження активної педагогічної практики у Рівненській зош №20 в період з 31. 02. 11. по 13. 03. 11. студентки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчукаДата конвертації05.05.2016
Розмір15.9 Kb.
Звіт

про проходження активної педагогічної

практики у Рівненській ЗОШ №20

в період з 31.02.11. по 13.03.11.

студентки Міжнародного

економіко-гуманітарного університету

імені академіка Степана Дем'янчука

історико-філологічного факультету

IV курсу Групи ІУА-71

Сьомак Юлії Василівни

Педагогічну практику, що тривала з 31.02.11 по 13.03.11., я проходила у середній ЗОШ № 20, у 8 класі.

У школі було створено всі умови для проходження практики. Всі вчителі української мови й літератури мають великий стаж роботи, високу фахову й методичну підготовку. Шкільні кабінети української мови і літератури достатньо обладнані технічними засобами навчання, забезпечені наочними посібниками, науковою, навчальною та методичною літературою. Під час перебування в школі я мала змогу отримувати консультації від учителів-предметників, класних керівників та адміністрації школи.

Під час першого тижня практики я відвідала декілька уроків цього класу. Це дало мені можливість краще познайомитись з дітьми, побачити їхнє ставлення до вчителя та рівень їхніх знань.

Під час практики відвідала 20 уроків з літератури та мови, з яких провела 10 контрольних уроків, 5 - з української мови та 5 - з української літератури. Практика у школі допомогла набути багато практичних умінь і навичок. Я навчилася:  1. проводити уроки різних типів з української мови і літератури;

  2. перевіряти різні види письмових робіт, оцінювати та аналізувати їх;

  3. планувати роботу з розвитку мови;

  4. працювати над наочністю у класі, виготовляти дидактичний матеріал для уроків;

  5. організовувати позакласну роботу з української мови та літератури;

  6. проводити класні години та виховні заходи.

За час педагогічної практики проводила позакласну роботу з української мови, до тижня вшанування рідної мови: «Рідне слово моє, не мовчи!» та з літератури , до шевченківських свят «Свято авторського слова». Також разом з вчителем організували учням екскурсію в краєзнавчий музей.


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка