З/п Зміст завданняСкачати 18.17 Kb.
Дата конвертації06.05.2016
Розмір18.17 Kb.
Дисципліна Методика роботи з дитячим хоровим колективом

Викладач доц. Григор’єва В.В.
з/п

Зміст завдання

Термін виконання

Відмітка про виконання

Підпис викладача

1.

Завдання музично-естетичного виховання школярів на сучасному етапі. Дитяча музична творчість. Її роль та значення в естетичному вихованні школярів.


2.

Основні історичні етапи розвитку дитячого хорового виконавства. Духовні та світські жанри в дитячій хоровій музиці. Становлення диригентсько-хорової та музично-педагогічної освіти в Росії та на Україні. Хорова освіта дітей молодшого та середнього віку. Основні етапи та мета навчання.


3.

Характеристика хорового колективу. Процес прослуховування дітей у шкільний хор. Принципи організації дитячих співочих колективів відповідно до вікових особливостей та виконавських можливостей дитячого хору.


4.

Вікові особливості стану голосового апарата дітей і співочих можливостей дітей шкільного віку. Співочі діапазони дітей різних вікових груп. Етапи становлення співочого голосу школярів. Мутаційний період у хлопців.


5.

Особливості звучання голосів дітей різних вікових груп. Фальцетна техніка співу в молодшому шкільному віці. Регістри у діапазонах дитячих голосів : головний, мішаний (мікстовий) та грудний. Проблема розвитку співочого діапазону.


6.

Методичні основи роботи з дитячим хором: організація вокально-виконавського процесу, основні репетиційні прийоми в роботі з хором, розспівування та вокальні вправи в дитячім хорі, методологія репетиційно-виконавського процесу.
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка