Закону України "Про внесення зміни статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства"Скачати 15.44 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір15.44 Kb.
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
до проекту Закону України Про внесення зміни статті 5 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” щодо підстав для видачі посвідки на тимчасове проживання представникам іноземних засобів масової інформації”.


Зміст положення (норми) чинного законодавства

Зміст відповідного положення (норми) проекту акта

Закон України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”

Стаття 5. Посвідка на постійне проживання та посвідка на тимчасове проживання

Стаття 5. Посвідка на постійне проживання та посвідка на тимчасове проживання

<…>
11. Підставою для видачі посвідки на тимчасове проживання у випадку, передбаченому частиною одинадцятою статті 4 цього Закону, є заява іноземця або особи без громадянства, дійсний поліс медичного страхування, звернення іноземного засобу масової інформації та подання відповідного державного органу, відповідального за реалізацію державної політики в інформаційній та видавничій сферах.
<…>


<…>
11. Підставою для видачі посвідки на тимчасове проживання у випадку, передбаченому частиною одинадцятою статті 4 цього Закону, є заява іноземця або особи без громадянства, дійсний поліс медичного страхування, звернення іноземного засобу масової інформації та подання головного органу у системі центральних органів виконавчої влади у сфері забезпечення інформаційного суверенітету України.
<…>Міністр Ю. СТЕЦЬ
„____”_______________ 2015 р.


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка