Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 43 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»Скачати 103.59 Kb.
Дата конвертації13.12.2016
Розмір103.59 Kb.


ДРАБІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
15.04.2014 № 39-2/VІ
Про районну цільову Програму

«Призовна дільниця» на 2014-2016 роки


Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 43 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», з метою підвищення ефективності роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки молоді та призову її на строкову військову службу, враховуючи лист районної державної адміністрації від 04.02.2014 №63/01-07 районна рада

вирішила:

1.Затвердити районну цільову Програму «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки (далі – Програма) згідно з додатком.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації, виконавчим комітетам

сільських, селищних рад, іншим виконавцям, зазначеним у Програмі, забезпечити її виконання.

3.Вважати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 15.12.2010 №2-8/VI «Про району цільову програму «Призовна дільниця на 2011-2013 роки».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради із соціальних питань та сектор взаємодії із правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації.

Голова районної ради В.Дзега


Додаток

до рішення районної ради

від 15.04.2014 № 39-2/VІ
Районна цільова Програма

«Призовна дільниця» на 2014 -2016 роки
І.Загальні положення


Районна цільова Програма «Призовна дільниця» на 2014 -2016 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 43 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». 

Підготовка молоді до військової служби та призов громадян на строкову військову службу з метою комплектування військ молодим поповненням завжди були важливим елементом будівництва Збройних Сил України та підтримки їх боєздатності.

Ще більшого значення це питання набуває сьогодні, у зв`язку з  реалізацією Державної програми реформування та розвитку Збройних Сил, яка передбачає до 2016 року поетапний перехід до повного комплектування посад солдатів і матросів, сержантів та старшин військовослужбовцями за контрактом.

II.Мета Програми


Метою Програми є матеріально-технічне забезпечення спільної роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, правоохоронних органів, закладів освіти та охорони здоров’я району по підготовці молоді до військової служби, приписці юнаків до призовних дільниць та їх призову на строкову військову службу. 

III. Проблемні питання та обґрунтуваннянеобхідності їх розв’язання


Відповідно до статей 14 та 15 Закону України «Про оборону України» функції забезпечення призову громадян на строкову військову службу покладені на місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування.
Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» комплектування Збройних Сил України буде здійснюватися за змішаним принципом комплектування (військовослужбовцями строкової військової служби та військовослужбовцями за контрактом).

У процесі призову їх на строкову військову службу виникають проблемні питання про забезпечення заходів щодо проведення медичного огляду громадян, доставки їх до обласного збірного пункту.

Районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування в районі згідно з вимогами статті 43 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» для проведення медичного огляду громадян, призову їх на військову службу, відправки призваних осіб до військових частин, прийняття на військову службу за контрактом зобов’язані забезпечити військовий комісаріат необхідною кількістю технічних працівників та обслуговуючого персоналу, обладнаною призовною дільницею, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільним транспортом, а також забезпечувати здійснення охорони громадського порядку на призовній дільниці.

Районна цільова програма «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки покликана забезпечити належний рівень і організацію роботи призовної дільниці в районі, фінансування її діяльності.


IY. Фінансове забезпечення виконання Програми
Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

Обсяги фінансування Програми можуть уточнюватися у процесі складання проекту місцевого бюджету на відповідний рік.

Кошторис видатків на проведення заходів по виконанню районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2014 рік наведений у додатку 2 до цієї Програми.
Y. Організація управління та контроль за ходом реалізації Програми


Виконавцями заходів Програми у Драбівському районі є Драбівська районна державна адміністрація і виконавчі комітети сільських та селищних рад.
Розпорядником коштів місцевого бюджету для фінансування заходів реалізації Програми є Драбівська районна державна адміністрація. 
Координація виконання Програми покладається на сектор взаємодії із правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації та постійну комісію районної ради із соціальних питань.

Виконавці Програми звітують про хід її виконання райдержадміністрації. Сектором взаємодії із правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації узагальнюється інформація про хід виконання Програми, а райдержадміністрацією щорічно до 10 січня узагальнена інформація про хід та результати виконання Програми подається районній раді

Внесення змін до Програми здійснюється за поданням районної державної адміністрації.

Керуючий справами районної ради Л.І.ВакуленкоДодаток 1

до районної цільової

Програми «Призовна дільниця»

на 2014 – 2016 роки


Заходи

районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2014 – 2016 роки

1.Сприяти належній роботі районної призовної комісії щодо:

забезпечення медичного огляду призовників;

виконання рішення про призов громадян на строкову військову службу;

об’єктивного вирішення питань про надання відстрочки від призову на строкову військову службу;

направлення до правоохоронних органів матеріалів на призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.
Сектор взаємодії із правоохоронними

органами, мобілізаційної та

режимно-секретної роботи апарату

райдержадміністрації, виконкоми

сільських, селищних рад,

Золотонісько-Драбівський

об’єднаний міський військовий

комісаріат (далі-ОМВК)


Щорічно
2. Розробляти спільний комплексний план лікувально-оздоровчих заходів серед допризовної та призовної молоді району.
Драбівська центральна районна

лікарня,


Золотонісько-Драбівський ОМВК
Щорічно
3. Вживати заходів щодо забезпечення роботи районної призовної дільниці необхідним медичним інструментарієм, медикаментами, медичним та господарським майном, необхідним для огляду призовників під час проведення приписки та призову.

Драбівська центральна районна

лікарня, сектор взаємодії із

правоохоронними органами,

мобілізаційної та режимно-

секретної роботи апарату

райдержадміністрації,

Золотонісько-Драбівський ОМВК


Щорічно

4. Вживати заходів щодо забезпечення роботи районної призовної дільниці необхідним канцелярським приладдям під час приписки та призову.


Золотонісько-Драбівський ОМВК
Щорічно
5. Сприяти проведенню передплати газет «Народна армія», «Слава і честь», «Січ» та районної громадсько-політичної газети «Драбівщина» для проведення інформаційної та виховної роботи серед населення та молоді на призовній дільниці.

Сектор взаємодії із

правоохоронними органами,

мобілізаційної та режимно-

секретної роботи апарату

райдержадміністрації, виконкоми

сільських, селищних рад,

Золотонісько-Драбівський ОМВК


Щорічно

6. Вживати заходів щодо вирішення питання про забезпечення призовної дільниці транспортом в період підготовки та проведення призову для відправки призовників до обласного збірного пункту.


Сектор взаємодії із

правоохоронними

органами, мобілізаційної та

режимно- секретної роботи апарату

райдержадміністрації,

Золотонісько-Драбівський ОМВК


Щорічно

Керуючий справами районної ради Л.І.Вакуленко


Додаток 2

до районної цільової Програми

«Призовна дільниця»

на 2014-2016 роки

КОШТОРИС


видатків на проведення заходів по виконанню районної цільової програми

«Призовна дільниця» на 2014 рік
з/п


Основні завдання

Сума

(грн.)


1.

Транспортні послуги (проїзд)

3000

2.

Друкована продукція


3000
Загальна сума

6000


В наступні роки асигнування будуть проводитися згідно з розрахунками, наданими військовим комісаріатом при затвердженні щорічних бюджетів.


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка