Закону України "Про боротьбу з корупцією"Скачати 29.92 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір29.92 Kb.
АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

про виконання вимог Закону України "Про боротьбу з корупцією"

в Головному управлінні статистики у Черкаській області

у другому півріччі 2009 року

Детальний аналіз виконання окремих положень Закону України "Про боротьбу з корупцією", що встановлюють відповідні вимоги чи обмеження:

1. Вимоги Закону України "Про боротьбу з корупцією" у другому півріччі 2009 року в Головному управлінні статистики виконувались у повному обсязі.

2. З метою забезпечення відкритості та прозорості роботи з представниками підприємств, установ, організацій області проводяться відкриті семінари, співбесіди на яких обговорюються питання методології складання статистичної звітності, строки її подання, конфіденційності, відповідальності за перекручення звітних даних та інші питання роботи органу статистики.

3. Прогалин чи колізій у правовому регулюванні діяльності органів державної статистики не виявлено, правових норм та інших чинників, що сприяють або можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень, не виявлено.

4. З метою запобігання проявам корупції серед державних службовців Головного управління статистики проводяться короткотермінові семінари з питань боротьби з корупцією, де роз’яснюється законодавство про корупцію, звертається увага на недопустимість корупційних діянь в органах державної статистики.

Питання боротьби з корупцією, як актуальне на даний час розглядалося у лютому 2009 року на розширеному засіданні колегії Головного управління статистики.

Начальникам управлінь і відділів Головного управління та начальникам управлінь і відділів статистики у районах рекомендовано системно проводити роботу щодо запобігання проявам корупції.

5. Спеціальні обмеження щодо державних службовців та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямовані на попередження корупції, які встановлено статтею 5 Закону України "Про боротьбу з корупцією", виконуються.

6. Стаття 6 Закону виконується шляхом щорічного подання державними службовцями декларації про доходи і зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї.

7. Стаття 7 Закону про відповідальність за вчинення корупційних діянь не застосовувалась через відсутність таких діянь.

8. Стаття 8 Закону про відповідальність за порушення спеціальних обмежень, встановлених для осіб, уповноважених на виконання функцій держави, не застосовувалась через відсутність порушень цих обмежень.

9. Стаття 9 Закону про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю не застосовувалась через відсутність корупційних правопорушень.

10. Стаття 10 Закону про відповідальність керівників за невжиття заходів боротьби з корупцією не застосовувалася через відсутність випадків невжиття керівниками вказаних заходів у звітному періоді.

11. Стаття 11 Закону про відповідальність за умисне невиконання своїх обов’язків щодо боротьби з корупцією не застосовувалась.

12. Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах та їх апараті протягом трьох років з дня їх звільнення, в Головному управлінні статистики у звітному періоді не було.

13. Осіб, звільнених з посади на підставі рішення суду, у звітному періоді не було.

14. Пропозиції щодо забезпечення безумовного виконання вимог

Закону України «Про боротьбу з корупцією»:
проводити роботу по створенню чіткого і прозорого механізму

відповідальності кожного державного службовця в установленому порядку за допущені ним порушення законодавства, а також спеціальні перевірки щодо осіб (за їх згодою), які пропонуються на відповідальні посади.Начальник

Головного управління В.П.Приймак


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка