УзагальненняСкачати 16.22 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір16.22 Kb.

УЗАГАЛЬНЕННЯ


судової практики розгляду справ ліквідованими Ленінським, Замостянським, Староміським районними судами м. Вінниці та новоутвореним Вінницьким міським судом Вінницької області застосування норм закону про кримінальну відповідальність щодо давності звільнення від кримінальної відповідальності (покарання) та зворотної дії закону в часі за період 2012 року та першого півріччя 2013 року.

Завданням зазначеного узагальнення є виявлення проблемних питань, що виникали при розгляді цієї категорії справ, а саме правильного застосування суддями при винесені рішень норм матеріального та процесуального права.

Для проведення узагальнення було використано статистичні дані роботи ліквідованих районних судів м. Вінниці та новоутвореного міського суду за період 2012 - 2013 років за допомогою автоматизованої системи документообігу КП «Д-3».

У 2012 році у Замостянському районному суді м. Вінниці згідно КП «Д-3» розглянуто 6 справ відповідно до статі 49 КК України про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку їз закінченням строків давності.

У 2012 році у Староміському районному суді м. Вінниці згідно КП «Д-3» розглянуто 4 справ відповідно до статі 49 КК України про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку їз закінченням строків давності.

У 2012 році у Ленінському районному суді м. Вінниці згідно КП «Д-3» розглянуто 4 справ відповідно до статі 49 КК України про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку їз закінченням строків давності.У 2012 році та першому півріччі 2013 року у Вінницькому міському суді Вінницької області згідно КП «Д-3» розглянуто 14 справ відповідно до статі 49 КК України про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку їз закінченням строків давності.

З вищевикладеного узагальнення вбачається, що проблемних та спірних питань при розгляді справ зазначеної категорії у суддів ліквідованих Ленінського, Замостянського, Староміського районних судів м. Вінниці та новоутвореного Вінницького міського суду Вінницької області не виникало.


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка