Розпорядження від 3 жовтня 2012 року №411 Про визначення структурного підрозділу, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьмиСкачати 26.27 Kb.
Дата конвертації06.05.2016
Розмір26.27 Kb.
УКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА

АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 3 жовтня 2012 року № 411
Про визначення структурного підрозділу, відповідального

за проведення процедури встановлення статусу особи,

яка постраждала від торгівлі людьми
Відповідно до ст. 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про протидію торгівлі людьми”, Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року №417, Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року №783, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 3 вересня 2012 року №484 «Про визначення структурного підрозділу, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» та з метою попередження торгівлі людьми та організації надання ефективної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми :

1. Визначити відповідальним за здійснення діяльності із проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, відділ у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації (Химич Л.В.).

2. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації (Химич Л.В.) забезпечити взаємодію у сфері попередження та протидії торгівлі людьми між Мурованокуриловецьким РВ УМВС України у Вінницькій області, центром первинної медико-санітарної допомоги, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, службою у справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Тарановську Т.В.Голова районної

державної адміністрації Володимир Анікеєнко

Тарановська Т.В. ______________ ______________

(підпис) (дата)
Боднар А.Л. ______________ ______________

(підпис) (дата)


Химич Л.В. ______________ ______________

(підпис) (дата)


Сектор кадрового та

правового забезпечення

апарату райдержадміністрації

Жучковська О.В. __________ ___________

(підпис) (дата)
Загальний відділ апарату

райдержадміністраціїМельник Л.Є. __________ ___________

(підпис) (дата)


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка