Розпорядження голови районної державної адміністрації1 від 18 квітня 2011 року м. Теребовля №256 Про відзначення в районіСкачати 65.48 Kb.
Дата конвертації06.05.2016
Розмір65.48 Kb.
УКРАЇНА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ1

від 18 квітня 2011 року м. Теребовля № 256Про відзначення в районі

200-річчя від дня народження

Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня

його перепоховання
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2011 року № 235 “Про відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання”, враховуючи велике історичне значення постаті Т.Шевченка для українського народу, його спадщини для зміцнення суспільної злагоди, формування у громадян національної свідомості:

  1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 200–річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 200–річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання (далі – заходи), що додаються.

  3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад відповідальним за проведення заходів про стан їх реалізації інформувати райдержадміністрацію до 25 травня 2011 року та 25 березня 2014 року.

4. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації про стан реалізації заходів інформувати головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації до 01 червня 2011 року та 01 квітня 2014 року.

5. Редакціям районної газети “Воля” та районного радіомовлення забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення в районі 200–річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання.

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 березня 2011 року № 124 „Про відзначення в районі 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка”.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Шафранського В.Б.


Перший заступник голови

районної державної адміністрації В.Я.БОДНАР

Додаток


до розпорядження голови районної

державної адміністрації

18 квітня 2011 року № 256

СКЛАД

організаційного комітету

з підготовки та відзначення в районі

200 –річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

та 150 –річчя від дня його перепоховання
ШАФРАНСЬКИЙ - заступник голови районної державної

Віталій Богданович адміністрації, голова організаційного комітету


ДИДА - завідувач сектору з питань внутрішньої

Леся Євгенівна політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету


КОМАРИНЕЦЬ - головний спеціаліст сектору з питань

Володимир Петрович внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, секретар організаційного комітету


Члени організаційного комітету:
ЗІНЧИШИН - директор Теребовлянського історико –

Ігор Ілліч краєзнавчого музею (за згодою)


КОЗАР - голова районного відділення

Леонтин Іванович Всеукраїнського об’єднання ветеранів (за згодою)


КУЗІВ - редактор районного радіомовлення

Лілія Олександрівна (за згодою)


КУЗІВ - начальник відділу культури та туризму

Михайло Романович райдержадміністрації


МИХАЙЛЮК - начальник відділу освіти

Дмитро Васильович райдержадміністрації


ПОПЕРЕЧНИЙ - голова міської ради (за згодою)

Сергій Іванович


ТКАЧ - редактор районної газети “Воля”

Анатолій ПетровичКерівник апарату районної

державної адміністрації І.Д.НАБОЛОТНИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО


Розпорядження голови

районної державної адміністрації


„__” квітня 2011 р. № ____

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення в районі 200 – ї річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання


  1. Взяти участь в Шевченківському літературно-мистецькому театралізованому дійстві «В сім'ї вольній новій” за участю художніх колективів і духових оркестрів області на Театральному майдані м.Тернопіль з нагоди 150-річчя від дня смерті та дня перепоховання Т.Г.Шевченка.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації

22 травня 2011 року
2. Провести за участю громадськості мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченка в м.Теребовля та населених пунктах району.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми місцевих радБерезень, травень щороку
3. Організувати та провести у закладах культури району святкові концерти, тематичні вечори, усні журнали, бесіди, круглі столи, книжкові та фото-виставки, огляди літератури, експозиції, інші культурно-просвітницькі заходи, присв'ячені Шевченківським дням.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації

2011-2014 роки
4. Провести у навчально-виховних закладах району урок Кобзаря, виховні години, уроки пам'яті, вечори вшанування, конференції, лекції, читання творів Т.Г.Шевченка, присвячені пам’ятним датам Великого Кобзаря.

Відділ освіти райдержадміністрації

2011-2014 роки
5. Забезпечити широку висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання та підготувати цикл радіопередач про Т.Г.Шевченка, його творчу спадщину.

Редакції районної газети „Воля” та районного радіомовлення, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації

2011 – 2014 роки
6. Організувати в населених пунктах району благоустрій територій біля пам’ятників Т.Г.Шевченка з нагоди відзначення Шевченківських днів.

Виконкоми місцевих рад

Щороку
7. Організувати проведення у храмах населених пунктів району богослужіння – пошанування Великого сина українського народу - Тараса Шевченка.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад

Щороку
Керівник апарату районної

державної адміністрації І.Д.НАБОЛОТНИЙ


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка