Розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 травня 2011 року м. Теребовля №312Скачати 24.36 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір24.36 Kb.
УКРАЇНА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 13 травня 2011 року м. Теребовля № 312
Про стан виконавської дисципліни

та контролю за реалізацією структурними

підрозділами розпорядчих документів голови

обласної та районної державних адміністрацій

за І квартал 2010 року

На підставі статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 19 лютого 2002 «Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України», доручення Президента України від 14 травня 2010 року № 1-1/919, доручень Прем’єр-міністра України від 19 травня 2010 року № 27554/2/1-10 та від 2 липня 2010 року № 40056/0/1-10 щодо аналізу стану виконання законів України, постанов Верховної Ради України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручення голів обласної та районної державних адміністрацій та з метою підвищення виконавської дисципліни, посилення персональної відповідальності керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації за безумовне виконання розпорядчих документів вищих органів виконавчої влади і власних:

1. Довідку сектору контролю апарату райдержадміністрації із зазначеного питання взяти до відома і надіслати для реагування структурними підрозділами райдержадміністрації.

2. Заступникам голови райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання законів України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної і районної державних адміністрацій у встановленні терміни, взяти під особистий контроль питання розгляду звернень та запитів народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

3. Сектору контролю, зальному відділу апарату райдержадміністрації посилити контроль за своєчасним виконанням документів у структурних підрозділах райдержадміністрації.

4. Про стан виконання даного розпорядження інформувати райдержадміністрацію в липні 2011 року.

5. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації:

- від 15 грудня 2010 року № 728 «Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій»;

- від 10 січня 2011 року № 11 «Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації в 2010 році».

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Наболотного І.Д.Перший заступник голови районної

державної адміністрації В.Я.БОДНАРБаза даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка