Розпорядження голови районної державної адміністрації 16. 01. 2015 №6 Про проект районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 рокиДата конвертації15.12.2016
Розмір0.88 Mb.
ТипРозпорядження
УКРАЇНА

ГЕНІЧЕСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
16.01.2015 № 6

Про проект районної програми

поліпшення життєзабезпечення,

реабілітації, соціального захисту

людей похилого віку та інвалідів

на 2015-2019 роки


З метою реалізації у районі чинного законодавства щодо забезпечення сприятливих умов життя осіб похилого віку та інвалідів, керуючись статтею 6, пунктами 3, 10 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 23, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Схвалити проект районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 - 2019 роки (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити подання на розгляд районної ради відповідного пакета документів.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконкомам міської, селищних та сільських рад, іншим виконавцям відповідальним за виконання Програми, після її затвердження, щопівроку до 01 числа надавати управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації інформацію про стан реалізації Програми для узагальнення та інформувати до 05 числа районної державної адміністрації.

4. Рекомендувати Херсонській обласній організації Товариства Червоного Хреста України (Генічеська районна організація) долучитися до виконання завдання, визначеного пунктом 3 даного розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 червня 2010 року № 316 «Про проект районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010-2014 роки» (зі змінами) у зв’язку з закінчення терміну дії та зняти її з контролю.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Бекірову Г.Р.

Голова районної

державної адміністрації С.М. Коржевий

СХВАЛЕНО


Розпорядження голови

районної державної адміністрації ­­­­­­­­­­­­­­­­­­_______________________

РАЙОННА ПРОГРАМА

поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту

людей похилого віку та інвалідів

на 2015 – 2019 роки

(проект)


Загальна характеристика

районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації,

соціального захисту людей похилого віку та інвалідів

на 2015 – 2019 роки
1.

Ініціатор розроблення програми

Районна державна адміністрація

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми
3.

Розробник програми

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

4.

Співрозробники програми

Структурні підрозділи районної державної адміністрації

5.

Відповідальний виконавець програми

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

6.

Учасники програми

Структурні підрозділи районної державної адміністрації, виконкоми міської, селищних, сільських рад (за згодою), громадські організації району (за згодою), КЗ «Генічеська центральна районна лікарня» (за згодою)

7.

Терміни реалізації програми

2015 - 2019 роки


8.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-


9.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

-


10.

Загальний обсяг фінансових ресурсів з районного бюджету, необхідних для реалізації програми у 2015 році

192,4 тис.грн.11.

Основні джерела фінансування програми

Кошти державного, місцевих бюджетів, інших не заборонених чинним законодавством джерел


Програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки


  1. Загальні положення

Районна програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015–2019 роки (далі-Програма) розроблена з метою забезпечення реалізації в районі Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, „Про соціальний захист дітей війни”, „Про реабілітацію інвалідів в Україні”, „Про соціальні послуги”, „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”.

Станом на 01 січня 2015 року в районі проживають 1445 ветерана війни, 5703 дітей війни, 273 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, понад 1004 осіб з інвалідністю.

Пенсії, допомоги, пільги, забезпечення технічними засобами реабілітації та пересування, санаторно-курортне лікування, доступність до соціальної інфраструктури не задовольняють повною мірою потреби осіб похилого віку та інвалідів і потребують вжиття додаткових заходів на місцевому рівні.

Додаткові фінансові витрати, передбачені Програмою, будуть спрямовані на поліпшення життєзабезпечення осіб вказаних категорій, забезпечення їх засобами реабілітації та пересування, збільшення кількості та якості соціальних послуг, підтримку статутної діяльності громадських організацій, створення умов доступності маломобільних груп населення, надання матеріальної допомоги, транспортування, харчування та розміщення у пунктах тимчасового перебування сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей та надання разової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції.
ІІ. Мета і завдання Програми
Метою Програми є:

- здійснення заходів, спрямованих на поліпшення життєзабезпечення осіб похилого віку та інвалідів;

- дотримання норм чинного законодавства щодо забезпечення сприятливих умов життя зазначених категорій громадян;

- соціальна адаптація осіб з інвалідністю;

- надання матеріальної допомоги, транспортування, харчування та розміщення у пунктах тимчасового перебування, оздоровлення дітей сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей та оздоровлення груп дітей із вищезазначених територій;

- надання разової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції.


Завдання Програми:

- створення сприятливих умов для соціального захисту, реабілітації та адаптації в суспільстві осіб похилого віку та інвалідів;

- розвиток стаціонарних закладів різних типів та профілів;

- забезпечення надання соціальних послуг, соціально-побутового обслуговування й адаптації ветеранів та інвалідів;

- забезпечення реабілітації, професійного навчання, працевлаштування осіб з інвалідністю;

- створення безперешкодного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

- підтримка сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей;

- підтримка сімей військовослужбовців, загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції.


ІІІ. Очікувані результати від виконання Програми
Реалізація заходів Програми дасть можливість:

- підвищити рівень матеріального забезпечення шляхом надання матеріальної допомоги;

- збільшити кількість та якість соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- забезпечити підтримку громадських організацій району;

- надавати додаткові соціальні гарантії ветеранам та інвалідам, сім’ям військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей, та сім’ям військовослужбовців, загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції;

- поліпшити медичне лікування ветеранів та інвалідів;

- створити додаткові сприятливі умови для життєдіяльності ветеранів та інвалідів.

Заходи Програми визначені в додатках.


ІV. Фінансове забезпечення Програми
Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством.

Заступник голови районної

державної адміністрації Г.Р.Бекірова

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту розпорядження «Про проект районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки».

  1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження

Проект розпорядження приймається на підставі закінчення терміну дії районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010 - 2014 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня 2010 року № 662 (зі змінами) та реалізації у районі чинного законодавства щодо забезпечення сприятливих умов життя осіб похилого віку та інвалідів.
2. Мета і шляхи її досягнення.

- здійснення заходів, спрямованих на поліпшення життєзабезпечення осіб похилого віку та інвалідів;

- дотримання норм чинного законодавства щодо забезпечення сприятливих умов життя зазначених категорій громадян;

- соціальна адаптація осіб з інвалідністю;

- надання матеріальної допомоги, транспортування, харчування та розміщення у пунктах тимчасового перебування, оздоровлення дітей сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей та оздоровлення груп дітей із вищезазначених територій;

- надання разової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції.


3. Правові аспекти.

Проект розпорядження приймається на підставі Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, „Про соціальний захист дітей війни”, „Про реабілітацію інвалідів в Україні”, „Про соціальні послуги”, „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”.


4. Фінансово-економічне обґрунтування.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів державного, районного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством.


5. Позиція заінтересованих органів.

Проект розпорядження не стосується інтересів інших органів.


6. Регіональний аспект

Проект розпорядження не стосується питання розвитку адміністративно-територіальної одиниці.


7. Громадське обговорення

Проект розпорядження не потребує проведення громадського обговорення.
  1. Прогноз результатів.

Реалізація заходів Програми дасть можливість:

- підвищити рівень матеріального забезпечення шляхом надання матеріальної допомоги;

- збільшити кількість та якість соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- забезпечити підтримку громадських організацій району;

- надавати додаткові соціальні гарантії ветеранам та інвалідам, сім’ям військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей, та сім’ям військовослужбовців, загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції;

- поліпшити медичне лікування ветеранів та інвалідів;

- створити додаткові сприятливі умови для життєдіяльності ветеранів та інвалідів.

Начальник управління

соціального захисту населення Л.А.Бубнова

15 січня 2015 року

ДОВІДКА
до проекту розпорядження «Про проект районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки»
Проект розпорядження розроблено начальником управління соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації Бубновою Л.А.
Підставою для розроблення проекту розпорядження є закінчення терміну дії районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010 - 2014 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня 2010 року № 662 (зі змінами) та реалізації у районі чинного законодавства щодо забезпечення сприятливих умов життя осіб похилого віку та інвалідів.
Та погоджено:
Без зауважень
Заступник голови

районної державної адміністрації Г.Р.Бекірова


Керівник апарату районної державної

адміністрації Л.О.Золотарьова


Начальник відділу юридичної,

мобілізаційної роботи та взаємодії

з правоохоронними органами апарату

районної державної адміністрації Н.В.Лебедєва


Начальник відділу діловодства та

роботи із зверненнями громадян апарату

районної державної адміністрації О.Л.Єрьоменко
Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації Ю.О.Бабанін


Начальник управління

соціального захисту населення

районної державної адміністрації Л.А.Бубнова
Завідуючий сектором контролю

апарату районної державної адміністрації О.В. Запорожцева15 січня 2015 року
Каталог: image
image -> Народна українська академія українська мова
image -> «Етика» і «Основи християнської етики і моралі»
image -> Розпорядження міського голови від 28. 12. 2011р. №2377-01р перелік підшефних військових закладів, що закріплені за управлінням освіти та науки Одеської міської ради Вид Збройних сил України
image -> 150 років від дня народження Джозефа Редьярда Кіплінга (1865-1936 рр.) Список літератури
image -> Олена Колісник, учитель початкових класів Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради Київської області, учитель-методист
image -> Заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
image -> Довкілля тварин. Охорона тварин
image -> Методичні рекомендації щодо проведення Херсон 2009
image -> Методичні рекомендації щодо викладання географії у 2015/2016 навчальному році В. М. Рибчинський, методист іппо чо


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка