Рішення від 19. 11. 2014 смт Липова Долина Про хід виконання районної програми «Правопорядок на 2013 2015 роки»Скачати 22.53 Kb.
Дата конвертації04.11.2016
Розмір22.53 Kb.


ЛИПОВОДОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від 19.11.2014 смт Липова Долина

Про хід виконання районної

програми «Правопорядок на

2013 – 2015 роки»

Заслухавши подану районною державною адміністрацією інформацію про хід виконання районної програми «Правопорядок на 2013 – 2015 роки» та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Інформацію «Про хід виконання районної програми «Правопорядок на 2012 – 2015 роки» взяти до відома.

2.Рекомендувати селищному та сільським головам:

2.1. Проаналізувати на сесіях рад хід виконання районної програми «Правопорядок на 2013 - 2015 роки» і вжити додаткових заходів щодо покращення цієї роботи, особливо звернути увагу на попередження злочинності серед неповнолітніх.

2.2. Вживати вичерпних заходів по створенню нових робочих місць , збільшенню зайнятості населення, посилити роз’яснювальну і профілактичну роботу по недопущенню скоєння злочинів.

2.3. Вжити додаткові заходи щодо поліпшення роботи із заявами, зверненнями та скаргами громадян, усуненню недоліків з питань забезпечення їх конституційних прав і свобод, захисту життя і майна людей, надання соціально - правової допомоги особам, потерпілим від злочинних посягань.

2.4. Заслуховувати звіти дільничних інспекторів міліції, командирів громадських формувань з питань стану громадського порядку на підвідомчих територіях .

3. Липоводолинському РВ УМВС України в Сумській області:

3.1. Звернути особливу увагу на профілактику правопорушень, зокрема, крадіжок, наркоманії, алкоголізму та інших негативних явищ серед населення району, в першу чергу в молодіжному та підлітковому середовищах.

3.2. З метою популяризації діяльності громадських формувань, забезпечення співпраці населення з правоохоронними органами, продовжити в засобах масової інформації спеціальну рубрику про позитивний досвід діяльності громадських формувань.4. Відділу освіти, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з працівниками відділення кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС України в Сумській області проводити профілактичні заходи, спрямовані на оздоровлення криміногенної ситуації в молодіжному середовищі, запобігання негативним проявам серед дітей, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності і безпритульності, забезпечити виявлення дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності дорослих. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, депутатських повноважень, законності, правопорядку та територіального устрою.

Голова Г.М. Якуб


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка