Рішення від "15" травня 2012 року №202 Про хід виконання рішення 4 сесіїСкачати 34.82 Kb.
Дата конвертації03.11.2016
Розмір34.82 Kb.


Чагорська сільська рада

Глибоцького району Чернівецької області

скликання

15 сесія

Рішення

від "15" травня 2012 року № 202

Про хід виконання рішення 4 сесії

Чагорської сільської ради № 56-4/2011 року

від 25.02.2011 року «Про завдання Чагорської

сільської ради по профілактиці злочинності на

території Чагорської сільської ради».


Заслухавши інформацію сільського голови Ткачук В.І. про хід виконання рішення 4 сесії Чагорської сільської ради № 56-4/2011 року від 25.02.2011 року «Про завдання Чагорської сільської ради по профілактиці злочинності на території Чагорської сільської ради», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Чагорської сільської ради В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформація сільського голови Ткачук В.І. з даного питання прийняти до відома.

  2. Депутатам сільської ради, виконавчому комітету Чагорської сільської ради, членам пункту громадського порядку села продовжити роботу по виконано сільської програми профілактики злочинності на території Чагорської сільської ради.

  3. Педколективу Чагорської ЗОШ продовжити роботу по запобіганню алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх.

  4. Виконавчому комітету Чагорської сільської ради постійно забезпечувати виконання рішень ради та вищевказаних органів з питань профілактики злочинності та дотримання громадського порядку на території Чагорської сільської ради.

  5. Керівникам громадських формувань постійно працювати по забезпеченню дотримання громадського порядку та профілактики злочинності серед населення села.

  6. Продовжити контроль за виконанням рішення № 56-4/2011 року від 25.02.2011 року сесії Чагорської сільської ради до 31.12.2015 року.

Сільський голова: Ткачук В.І.

ДОПОВІДЬ
Шановні депутати.

Нам вже відомо, що як по Глибоцькому району так і по Чагорській сільській раді діє сільська програма профілактики злочинності на 2011-2015 рр.

Програмою передбачено: (програма додається).

Сьогодні для розгляду на сесії стоїть питання «Про хід виконання рішення 4 сесії сільської ради № 56/42011 р. від 25.02.2011 р.» «Про завдання Чагорської сільської ради по профілактиці злочинності на території ради».

Дане питання в центрі уваги сільської ради. Окремі елементи даного комплексу завдання такі, як «Про Програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності розглядалися на 3 сесії 5 скликання Чагорської сільської ради». Були взяті на облік діти, позбавлені батьківської опіки (4 дітей) Кучерява Еріка, Воронко Вадим, Жуковська Марта. Складені списки дітей, які виховуються в важких матеріальних умовах.

Пунктом громадського порядку при Чагорській сільській раді запроваджені окремі форми роботи з батьками, які ухиляються від належного виховання дітей (як приклад – мати дитини Репчук Сільви Василівни, яка сьогодні перебуває на екстернат - формі навчання в Коровійській ЗОШ, батьки дітей Ростоцьких).

Культпрацівниками Чагорської БТД створені належні умови для культурного розвитку та відпочинку молоді, організації їх дозвілля.

Питання профілактики злочинності, взаємодія з правоохоронними органами, розглядалися на засіданні виконавчого комітету сільської ради. Також розглядалися подання правоохоронними органами на осіб, які вчинили злочин.

На території ради є ряд молодих людей, які вже вчинили злочини, це брати Жуковські (Андрій та Олександр Григоровичі). Один з них перебуває в заключенні, інший вчинив крадіжку будівельних матеріалів, за що притягнутий до адміністративної відповідальності.

Гр. Жуковський Юрій Васильович, Андронік Ілля Дмитрович за скоєння крадіжки відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Є на території ради 10 осіб, звільнених з міць позбавлення волі, які повинні бути в полі зору як виконавчого комітету сільської ради та пункту громадського порядку, так і всієї громади села.

Є на обліку пункту громадського порядку окремі особи, схильні до правопорушень, які в любий момент можуть вчинити злочин.

Серед дорослого населення виявлено 27 осіб, які зловживають алкоголем. Це особи починаючи з 1943 по 1963 р. н.Неабиякою проблемою сьогодні є те, що 277 осіб, з числа батьків, перебувають на роботах закордоном. Діти, як неповнолітні так і дорослі (теж діти) залишилися на вихованні інших родичів, або проживають одні.

Пункт громадського порядку, яким керує Теутуляк Д.Л. є одним з числа кращих у районі за 2011 рік проводилися 4 засідання, у 2012 одне. На засіданні розглядалися питання, про які я сьогодні говорила, слухалося питання проведення відпочинку та дозвілля молоді в БТД.


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка