Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 вересня 2009 року «Про стан злочинності у державі та координацію діяльності органів державної влади у протидії злочинним проявам та корупції»Скачати 43.02 Kb.
Дата конвертації13.12.2016
Розмір43.02 Kb.
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 24 лютого 2012 року м. Теребовля № 94
Про стан злочинності в районі та

координацію діяльності органів влади

у протидії злочинним проявам

і корупції у 2011 році
На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 вересня 2009 року «Про стан злочинності у державі та координацію діяльності органів державної влади у протидії злочинним проявам та корупції», введеного в дію Указом Президента України від 27 жовтня 2009 року

№ 870/2009 та доручення голови обласної державної адміністрації від 25 січня 2012 року №3 «Про стан злочинності в області та координацію діяльності органів влади у протидії злочинним проявам і корупції у 2011 році» упродовж 2011 року районною державною адміністрацією, правоохоронними органами вжито ряд організаційно – практичних заходів спрямованих на підвищення ефективності діяльності щодо запобігання і виявлення корупції, боротьби із злочинністю, зміцнення законності та правопорядку.

Вжиті заходи та підвищення рівня взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами загалом позитивно позначилися на криміногенній ситуацій в районі.

У 2011 році досягнуто позитивної динаміки стану злочинності. Істотно скоротилося число фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень із смертельним наслідком (-100%), квартирних крадіжок (76,9%), незаконних заволодінь транспортними засобами (-66,7%), у тому числі автомобілями

(-50,0%).

Зменшилась кількість шахрайств (-14,3%), наркозлочинів (-20%), злочинів скоєних у сфері господарської діяльності (-50%), на побутовому грунті (-12,5%), у стані сп’яніння (-51,7%), неповнолітніми (-28,6), втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність (-66,7%).

Недопущено скоєння злочинів у сфері протидії торгівлі людьми та суспільної моралі.

Проте, внаслідок недостатньої профілактичної роботи допущено зростання особливо тяжких злочинів (+100%) фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень (+71,4%), хуліганств (+66,7%), хабарництва (+100%), пов’язані з земельними відносинами (+266%), групової злочинності (+233,3%), скоєння злочинів в громадських місцях (+65,0%), на вулицях (+62,5%).

Стосовно суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення працівниками правоохоронних органів складено 3 протоколи про корупційні діяння. За результатами розгляду складених протоколів судами притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 1 особу. Працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації за скоєння корупційних діянь не притягувалися.

На підставі наведеного та з метою забезпечення ефективної взаємодії органів виконавчої влади району у сфері захисту прав і свобод людини та громадянина, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки, протидії злочинності та корупції:

1. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації:

1.1. Щокварталу за участю керівників правоохоронних органів аналізувати стан криміногенної ситуації та додержання антикорупційного законодавства.

1.2. Забезпечити сприяння органам внутрішніх справ у відновленні громадських формувань з охорони громадського порядку, організації роботи громадських пунктів охорони порядку.

2. Систематично аналізувати стан реагування структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо осіб, які притягнуті до відповідальності за корупційні правопорушення.

3. Районному відділу УМВС України та Служби безпеки України в Тернопільській області:

3.1. Посилити роботу з виявлення фактів порушень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в органах державної влади, пов’язаних з оплатою приватних закордонних поїздок, отриманням і наданням необгрутованих пільгових кредитів, виплатою гонорарів, виконанням роботи за сумісництвом, використанням спонсорської допомоги, засобів транспорту, техніки та іншого державного майна.

3.2. Вжити заходів, спрямованих на викриття фактів хабарництва з боку осіб, уповноважених на виконання функцій держави, наділених розпорядчими, дозвільними та контрольними функціями.

4. Районному відділу УМВС України в Тернопільській області:

4.1. Спрямувати зусилля на профілактику злочинів проти особи, рецидивної злочинності та злочинів, скоєних неповнолітніми;

4.2. Активізувати роботу, спрямовану на захист економічних інтересів держави, протидію злочинним проявам у бюджетній сфері, у галузі надрокористування, пов’язаних із розподілом та використанням земельних ресурсів, у будівництві та житлово – комунальному господарстві.

4.3. Вжити заходів щодо посилення контролю за дотриманням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами,притягнення винних осіб до відповідальності та позбавлення суб’єктів підприємницької діяльності ліцензій за такі порушення, особливо за продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітніми, активізувати роботу з ліквідації місць стихійної торгівлі.

4.4. Проводити систематичні відпрацювання найбільш уражених наркоманією районів з метою ліквідації осередків з виготовлення та вживання наркотичних засобів, підпільних нарколабораторій, припинення злочинної діяльності збувачів наркотиків.

4. Про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5. Визнати такими, що втратили чинність:

доручення голови районної державної адміністрації від 11 лютого 2011 р. № 10 «Про стан злочинності та протидію злочинним проявам і корупції у 2010 році в районі»;

розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.11.2011 р. № 711 «Про стан дотримання громадського порядку та стан боротьби із злочинністю і корупцією в районі».5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Голова районної державної

адміністрації С.П.БІГУЛЯК


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка