Рік народження: 4 липня 1959 р. Фах: вчитель історії, етики Звання, нагородиСкачати 28.54 Kb.
Дата конвертації04.11.2016
Розмір28.54 Kb.
Картка обліку перспективного педагогічного досвіду
Прізвище, ім’я, по батькові: Бродянська Інна Віталіївна

Рік народження: 4 липня 1959 р.

Фах: вчитель історії, етики

Звання, нагороди: вчитель – методист;

Грамоти: Почесна грамота МОН України, 2008р; грамота управління

освіти і науки облдержадміністрації, 2006 р.; грамота управління освіти Миколаївського міськвиконкому, 1998р.; Подячний лист виконкому Миколаївської міської ради, 2006р.; грамоти Адміністрації Заводського району,2012р.Педагогічний стаж: 30 р.

Адреса досвіду: Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Інформація про досвід

Тема: Полікультурність як один із факторів формування життєвих компетентностей учнів

Мета: розкрити особливості полікультурної історії України, представити її значення у формуванні життєвих компетентностей учнів; сформувати у сучасних школярів уявлення про особливості історичного розвитку України як результат взаємодії тих народів, що обрали її місцем проживання.

Ідея досвіду:полягає в тому, що ознайомлення учнів з культурою, історією народів, які мешкають на території України сприятиме вихованню певної системи цінностей, яким надається перевага в суспільстві. Дасть можливість виробити у кожної людини позитивного ставлення до представників інших народностей, спрямує прагнення дізнатися якомога більше про їх культуру, навчіть відстоювати свою позицію і ідеали, сформує гнучкість і розуміння необхідності компромісів.

Актуальність досвіду:

Особливістю ХХІ століття є тенденція до формування полікультурного простору в умовах глобалізаційно – інформаційних змін суспільства. Тому проблеми полікультурного виховання молоді, формування людської та національної самосвідомості, громадянської позиції, активного відповідального ставлення до життя є одним з пріоритетних у процесі гуманізації демократичного суспільства.Короткий зміст: Вчитель розробив основні критерії полікультурної компетентності учнів:

Вчитель показав різноманітні форми роботи по формуванню основ загальнолюдської культури, принципів культурної відповідності (єдність громадянського виховання з історією та культурою народу, його мовою, народними традиціями та звичаями).

Результативність: участь учнів школи у районних та міських заходах, конкурсах, фестивалях. Вчитель сприяв становленню лідерських якостей учениці 10 класу Лебедь Аксенії – учасниці та переможниці міського конкурсу «Учень року -2012»; учні школи є переможцями міських конкурсів «Зірка року», «Молодь обирає здоров’я ».

Форма узагальнення: збірка

Заходи щодо розповсюдження досвіду: участь у проведенні міських семінарів для педагогів-організаторів, бібліотекарів шкіл Заводського району на базі ЗОШ №6.


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка