Рефератів на семірарські заняття з курсу " Організація та управління природно-заповідними територіями "Скачати 85.09 Kb.
Дата конвертації26.05.2016
Розмір85.09 Kb.
Теми рефератів на семірарські заняття з курсу

Організація та управління природно-заповідними територіями

1. Ук­раїнський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
2. Луганський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
3. Поліський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
4. Канівський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
5. Дніпровсько-Орільський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
6. Природний запо­відник «Медобори» і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
7. Природний запо­відник «Розточчя» і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
8. Природний запо­відник «Горгани» і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
9. Природний запо­відник «Єланецький степ» і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
10. Природний запо­відник «Мис Мартьян» і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
12. Природний запо­відник «Карадаг» і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
13. Кримський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
14. Ялтинський гірсько-лісовий природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
15. Опукський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
16. Казантипський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
17. Рівненський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­их. природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
18. Черемський природний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­их. природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
19. Карпатський біосферний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
20. Чорноморський біосферний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
21. Біосферний запо­відник «Асканія Нова» і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
22. Дунайський біосферний запо­відник і його роль у збереженні унікальних і типо­вих природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
23. Карпатський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
24. Ужанський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
25. Вижницький національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
26. Галицький національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
27. Національний природний парк «Синевир» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
28. Національний природний парк «Сколівські Бескиди» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
29. Мезенський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
30. Деснянсько-Старогутинський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
31. Національний природний парк «Прип’ять-Стохід» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
32. Ічнянський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
33. Голосіївський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
34. Національний природний парк «Гомольшанські ліси» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
35. Національний природний парк «Святі гори» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
36. Національний природний парк «Подільські Товтри» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
37. Азово-Сивашський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
38. Національний природний парк «Великий луг» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
39. Національний природний парк «Гуцульщина» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
40. Національний природний парк «Зачарований край» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
42. Національний природний парк «Бузький Гард» і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
43. Нижньодністровський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
44. Природний запо­відник «Михайлівська цілина» і його роль у збереженні унікальних і типо­их. природних ландшаф­тів, біорізноманіт­тя та генофонду видів.
45. Шацький національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
46.Яворівський національний природний парк і його роль у збере­женні унікальних і типових природ­них ландшаф­тів, біоріз­номаніт­тя та генофонду видів.
47. Закон України «Про природно-заповідний фонд України» (1992)
48. Закони України «Про охорону навколишнього природного середовища» (1991)
49. Програма перспективного розвитку заповідної справи в Україні (Програма “Заповідники”) (1994)
50. Закон України “Про формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 рр.” (2000)
51. Закон України “ Про екологічну мережу” (2003).
52. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму природних заповідників.53. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму біосферних заповідників.
54. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму національних природних парків.
55. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму заказників.
56. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму пам’яток природи.
57. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму ботанічних садів.
58. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму зоологічних парків.
59. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму заповідних урочищ.
60. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму регіональних ландшафтних парків.
61. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму парків-парків пам’яток садово-паркового мистесцтва.
62. Статус і завдання, структура території та вимоги щодо охоронного режиму дендрологічних парків.
63. Порядок створення й оголошен­ня територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.
64. Порядок розробки і погодження Проектів організації території природних заповідників.
65. Порядок розробки і погодження Проектів організації території біосферних заповідників.
66. Порядок розробки і погодження Проектів організації території національних природних парків.
67. Порядок розробки і погодження Проектів організації території регіональних ландшафтних парків.
68. Територіально-організаційна структура природних заповідників.
69. Територіально-організаційна структура біосферних заповідників.
70. Територіально-організаційна структура національних природних парків.
71. Територіально-організаційна структура регіональних ландшафтних парків.

База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка