Рахманов ВіталійСкачати 30.33 Kb.
Дата конвертації03.11.2016
Розмір30.33 Kb.

Рахманов Віталій


викладач, м. Київ
Комп’ютерна технологія навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності майбутніх офіцерів при вивченні загальновійськових дисциплін
Найбільший динамізм у вищій військовій освіті нашої країни набуває модульна система навчання, для якої характерним є модульний контроль засвоєння змісту дисциплін за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення. Тому на факультеті військової підготовки Національного авіаційного університету (ФВП НАУ) використання потенціалу інформаційних технологій у навчально-виховному процесі сприяє підвищенню активізації пізнавальної діяльності майбутніх офіцерів при вивченні загальновійськових дисциплін.

Кожний змістовий модуль складається з навчальних елементів. Навчальні елементи поділяються на базові тестові завдання, з яких формуються тести. Тести і є матеріальною базою для проведення модульного контролю засвоєння змісту навчання. Така система дала можливість відмовитися від заліково-екзаменаційної сесії, інтенсифікувати процес навчання, підвищити його якість, а також найбільш об’єктивно оцінювати рівень знань, умінь і навичок студентів. На факультеті військової підготовки впроваджений модульний контроль з використанням відкритого тестування, що значно підвищило об’єктивність вимірювання, але ще не дає можливості належної об’єктивної оцінки знань студентів.

Завданням спеціалізованого програмного забезпечення, яке пропонується, є тестування студентів з метою модульного контролю засвоєння змісту навчання. Загальною метою роботи є розробка та впровадження в навчально-виховний процес ФВП НАУ типової програми тестування та обробки результатів модульного контролю засвоєння змісту навчання студентами на ПЕОМ, яка має стати складовою частиною спеціалізованого програмного забезпечення кафедри загальновійськової підготовки, з використанням сучасних ПЕОМ.

Впровадження цієї програми дозволить спростити управління процесами перевірки умінь і знань, найбільш об’єктивно їх оцінювати, аналізувати якість та успішність навчання (кількість набраних балів) студентів, навчальних груп. Перевірка знань буде здійснюватися шляхом комп’ютерного тестового контролю, який дозволяє в стислі терміни достовірно та надійно опитати студентів.


Загальні відомості про автора:


1. Прізвище

Рахманов

2. Ім’я

Віталій

3. По-батькові

Олегович

4. Назва учбового закладу

Факультет військової підготовки Національного авіаційного університету

5. Домашня адреса

м. Київ, вул. Бульвар Кольцова 17, кв. 75

6. Посада

Начальник лабораторії, викладач

7. Учений ступінь,

наукове званняНе має

8. Назва статті

Комп’ютерна технологія навчання, як засіб активізації пізнавальної діяльності майбутніх офіцерів при вивченні загальновійськових дисциплін

9. Телефони

(домашній та робочий)Дом. 405-77-73

Роб. 454-73-00

База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка