Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у 2015 роціСкачати 227.35 Kb.
Дата конвертації13.12.2016
Розмір227.35 Kb.
ТипРозпорядження


УКРАЇНА

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24

’’

02

2015 р.


53Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у 2015 році.
Відповідно до Указу Президента України « Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році “ № 88/2015 від 17.02.2015 року, розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації № 105 від 19.02.2015 року ”Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2015 році”, Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу”, Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р.№ 352, із змінами від 15.01.2015 року, керуючись ст. 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:


  1. Призвати у квітні – травні та жовтні - листопаді на строкову військову службу до Збройних Сил України у Чечельницькому районі придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 -річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

  2. Затвердити такі, що додаються:

2.1.Склад районної призовної комісії.

2.2.Резервний склад для здійснення оперативної заміни членів районної призовної комісії у разі хвороби або відсутності з інших поважних причин.
  1. Голові районної призовної комісії забезпечити роботу комісії у період з 1 квітня до 31 травня та з 1 жовтня до 30 листопада 2015 року в приміщенні районної державної адміністрації. Призовній комісії до початку роботи перевірити законність надання відстрочок від призову призовникам, яким були надані раніше, відповідно до керівних документів та чинного законодавства.

  2. Селищному та сільським головам району, керівникам підприємств, установ, організацій (незалежно від форм власності), директорам навчальних закладів:

4.1.Вжити необхідних заходів щодо покращення якості підготовки молоді до військової служби та по забезпеченню внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України особовим складом, морально і фізично готовим гідно виконувати свій обов’язок по захисту Вітчизни.

4.2.Широко розгорнути підготовку громадян призовного віку до військової служби, сприяти військовому комісаріату у підготовці та оформленні особових справ призовників та участі призовників у проведенні районної та обласної медичних комісій.

4.3.Забезпечити організований збір документів, які необхідні для особових справ призовників, оповіщення та явку до військового комісаріату на інструкторсько-методичні заняття осіб, які відповідають за ведення військового обліку і самих юнаків в дні засідання комісій згідно графіку військового комісаріату.

4.4.Організувати та провести урочисті проводи призовників, які відправляються до Збройних Сил України та проявити турботу про їх сім’ї.

4.5.Сприяти у працевлаштуванні солдат і сержантів, звільнених в запас відповідно до законодавства про зайнятість населення та беручи до уваги їх фах і досвід роботи.


  1. Головному лікарю КЗ «Чечельницька ЦРЛ» (Могила С.М.):

5.1. Затвердити склад медичної комісії по огляду юнаків, під час чергових призовів у 2015 році (додається).

5.2. Забезпечити медичну комісію інструментарієм, медичним, господарським майном, яке необхідне для медичного освідчення громадян згідно з вимогами чинного законодавства та керівних документів, виділити по одній медичній сестрі на кожного лікаря-спеціаліста.

5.3. Забезпечити безкоштовне проведення всіх необхідних рентгенологічних, флюорографічних, лабораторних досліджень, кардіограм серця, аналізів сечі та серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (НВsAg), антитіла до вірусу гепатиту С (anti-HCV), реакція мікро преципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), визначення групи крові та резус належність юнакам згідно з направленнями військового комісаріату та лікарів-членів районної комісії.

5.4. Забезпечити та взяти під особистий контроль своєчасну явку лікарів-спеціалістів на медичну комісію згідно графіка та розпорядку роботи призовної комісії.  1. Начальнику районного відділу внутрішніх справ (Басалига Р.І.):

6.1.Надати у військовий комісаріат списки осіб призовного віку, які притягалися до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликалися в органи внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами та здійснювати перевірку призовників на дані факти за три дні перед відправкою на обласний збірний пункт (за поданням військового комісара).

6.2. Проводити приписку і виписку (реєстрацію) призовників по їх місцю проживання тільки при наявності в їх обліково-військових документах відміток військового комісаріату про прийняття на військовий облік і зняття з нього.

6.3. Проводити розшук осіб, які ухиляються від призову і організувати їх доставку на комісію.

6.4. Забезпечити належний громадський порядок під час відправки на обласний збірний пункт, забезпечити громадський порядок серед проводжаючих і призовників (виділяти наряд міліції згідно з клопотаннями військового комісаріату);  1. Голові районної призовної комісії (О. Тимофієва):

7.1. Організувати та забезпечити доставку призовників на обласну медичну комісію та на обласний збірний пункт (м. Козятин) пасажирським транспортом згідно із заявками військового комісаріату.

7.2. Спільно з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації (Шумило А.П.) організувати та забезпечити проведення урочистих проводів призовників району із залученням посадових осіб місцевого самоврядування, ветеранів, батьків призовників та старшокласників шкіл.  1. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації (П’яніщук О.В.) забезпечити публікацію цього розпорядження в районній газеті та довести до селищного та сільських голів району.

  2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 18 лютого 2013 року № 22 «Про проведення чергових призовів на строкову військову служб громадян України у 2013 році» вважати таким, що втратило чинність.

  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Голова районної

державної адміністрації С. Пустовий

А. Ланецький

Н. Никитюк

О. Атаманенко

О. Тимофієва

Затверджено

розпорядження голови

райдержадміністрації

від 24.02. 2015 р. № 53
Склад районної призовної комісії

П.І.Б.


Посада

Тимофієва Ольга Георгіївна
Керівник апарату райдержадміністрації , голова комісії

Охріменко Андрій Петрович
Військовий комісар Тростянецького ОРВК (за згодою)

Турулько Володимир Миколайович
Начальник сектора кадрового забезпечення Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області (за згодою)


Деменчук Галина Василівна


Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

Панасюк Таміла Анатоліївна


Методист райметодкабінету, відповідальна за психологічну службу відділу освіти райдержадміністрації

Олійник Дмитро Іванович
Заступник головного лікаря КЗ «Чечельницька ЦРЛ» (за згодою)

Мазурик Станіслав Васильович
Голова спілки ветеранів району(за згодою)


Резервний склад районної призовної комісії

Демчук Віктор Вікторович
Начальник відділу комплектування Тростянецького ОРВК(за згодою)

Рудь Наталія Анатоліївна
Завідуюча поліклінічного відділення КЗ

« Чечельницька ЦРЛ » (за згодою)
Добровольська Світлана Федорівна

Провідний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

Мацюра Олександр Васильович
Інспектор штабу Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області (за згодою)

Терезюк Людмила Анатоліївна
Методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації

Затверджено

розпорядження голови

райдержадміністрації

від 24.02. 2015 р. № 53
Склад районної призовної медичної комісії


Основний

Резервний

Голова комісії:

Олійник Д.І.


Рудь Н.А.Секретар:

Грамушняк О.М.


Майстренко Н.В.Терапевт:

Гринчишина М.Ф.


Фернега Г.М.Травматолог:

Козяр О.А.


Корольчук Е.М.ЛОР:

Токарчук О.В.


Іщенко Ф.Ф.Невропатолог:

Щербатий М.Д.


Стратійчук М.І.Психіатр:

Стратійчук М.І.


Щербатий М.Д.Окуліст:

Цішенко В.Є.


Лебідь І.М.Стоматолог:

Кондратюк М.Д.


Ярославський А.М.Дерматолог:

Ситник М.М.


Касянюк Т.В.Рентгенолог:

Запорожець С.Ю.


Скупий М.М.Хірург:

Гафтонюк В.А..


Буртовий І.Ф.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту розпорядження Чечельницької районної державної адміністрації"Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу Збройних Сил України у 2015 році"

1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження.

Своєчасна та якісна організація проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Призов юнаків до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України проводиться з метою виконання ними конституційного обов’язку громадян України щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України.

Військовий обов’язок установлюється з метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями.2. Мета і шляхи її досягнення.

Визначення складу районної призовної комісії, лікарів-спеціалістів, які залучаються до медичного огляду, матеріальне, фінансове та інші види забезпечення чергових призовів.3. Правові аспекти.

Виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу” із змінами від 15.01.2015 року , Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р.№352, керуючись ст. 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” .4. Фінансово-економічне обґрунтування.

Оплата перевезення призовників до проведення обласної призовної комісії та доставка на обласний збірний пункт (згідно з норм, які визначені чинним законодавством та керівними документами).5. Позиція заінтересованих органів.

Даний проект не стосується розпорядження інтересів інших органів.


6. Регіональний аспект.

Проект розпорядження не стосується питання розвитку адміністративно-територіальної одиниці.


7. Громадське обговорення.

Проект розпорядження не потребує проведення громадського обговорення.


8. Прогноз результатів.

Після прийняття зазначеного проекту прогнозується проведення своєчасної та якісної організації чергових призовів громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у 2015 році. Також буде проведено визначення ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки, та будуть вивчені ділові і моральні якості призовників.


Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації А. Ланецький

ДОВІДКА

до проекту розпорядження Тростянецької районної державної адміністрації"Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у 2015 році"
Проект розроблено на виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу” із змінами від 15.01.2015 року, Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р.№ 352, керуючись ст. 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” .

Погоджено

Без зауважень:
Начальник організаційного відділу

апарату райдержадміністрації О. Атаманенко


Керівник апарату

райдержадміністрації О. Тимофієва

Із зауваженнями , пропозиціями)

які враховано -------------------------- ----------------------

( посада) (ініціали та прізвище)

Із зауваженнями(пропозиціями)

які враховано частково --------------------------- -----------------------

(посада) (ініціали та прізвище)

Із зауваженнями (пропозиціями)

які не враховано -------------------------- ----------------------

(посада) (ініціали та прізвище)

Начальник загальноговідділу апарату райдержадміністрації А. Ланецький
Каталог: upload -> files -> rda
rda -> Україна чечельницька районна державна адміністрація вінницької області розпорядження
rda -> Україна чечельницька районна державна адміністрація розпорядження
rda -> Рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік»
rda -> Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
rda -> Україна чечельницька районна державна адміністрація вінницької області розпорядження
rda -> Україна чечельницька районна державна адміністрація вінницької області розпорядження
rda -> Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2011 року
rda -> Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 листопада 2011 року №628 «Про створення обласної робочої групи з моніторингу за цінами на продовольчому ринку»
rda -> Україна чечельницька районна державна адміністрація вінницької області розпорядження
rda -> 00200чечельницька районна державна адміністрація виступ голови Чечельницької райдержадміністрації Качинського М. Ф


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка