Про перевірку ходу атестації педагогічних працівників у 2013 рСкачати 58.84 Kb.
Дата конвертації04.11.2016
Розмір58.84 Kb.УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Н А К А З
від «_20_» ____02___2013 Вінниця № 82
Про перевірку ходу атестації

педагогічних працівників у 2013 р.
Відповідно до річного плану роботи Департаменту освіти і науки, з метою забезпечення вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 р. № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 р. за №1255/18550, зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 р. №1473, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 10 січня 2012 р. за №14/20327, дотримання принципів відкритості та колегіальності, гуманного та доброзичливого ставлення до педагогічного працівника, повноти, об’єктивності та системності оцінювання його педагогічної діяльності, упередження можливих конфліктних ситуацій
НАКАЗУЮ:

 1. Здійснити перевірку ходу атестації педагогічних працівників у навчальних закладах системи загальної середньої та дошкільної освіти області в березні 2013 р.

 2. Для проведення перевірки створити комісію та закріпити регіони, в яких буде проведено перевірку, що додається.

 3. Затвердити пам’ятку по перевірці ходу атестації педагогічних працівників у навчальних закладах Вінницької області, що додається.

 4. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад забезпечити відповідні умови для проведення перевірки.

 5. Ректору ВОІПОПП (Дровозюк С.І.) забезпечити участь названих працівників інституту у перевірці.

 6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Департаменту Чорну О.А.Директор Департаменту І. Івасюк
ПОГОДЖЕНО

Перший заступник

директора Департаменту О. Чорна
Начальник відділу загальної середньої

та дошкільної освіти О. Дорош

Юрист А. Стахова

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора

Департаменту освіти і науки

20.02.2013р. №82
Склад комісії по перевірці ходу атестації

педагогічних працівників у навчальних закладах Вінницької області

(витяг)


п/п


Район (місто)

Прізвище, імя та по батькові

ДатаНемирівський

Панчук О.А.

13.03.2013

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора

Департаменту освіти і науки20.02.2013р. №82
ПАМ’ЯТКА

по перевірці ходу атестації педагогічних працівників

у навчальних закладах Вінницької області


 1. Компетентність керівництва закладу освіти в законодавчих та нормативних документах з питань атестації педагогічних працівників:

 • Закон України «Про освіту».

 • Закон України «Про загальну середню освіту».

 • Закон України «Про дошкільну освіту».

 • Закон України «Про позашкільну освіту».

 • Положення про загальноосвітній навчальний заклад.

 • Положення про дошкільний навчальний заклад.

 • Положення про позашкільний навчальний заклад.

 • Типове положення про атестацію педагогічних працівників зі

змінами та ін.


 1. Роль відділів (управлінь) освіти, методичних кабінетів в організаційному, методичному та психологічному забезпеченні атестаційного процесу педагогів навчальних закладів (організаційні накази, система заходів з керівними та педагогічними працівниками, які підлягають атестації, інструктивні та методичні матеріали на допомогу керівникам навчальних закладів та членам атестаційних комісій тощо).

 2. Планування підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників (перспективне та поточне планування, їх відповідність вимогам чинного законодавства, своєчасність корекції).

 3. Аналіз річного плану роботи навчального закладу (результативність навчально-методичної роботи з педагогічними кадрами щодо підвищення їх професійної майстерності, кількісні та якісні показники стосовно кваліфікаційних рівнів, завдання, пов’язані із забезпеченням підвищення рівня професійної компетенції педагогів).

 4. Стан ведення особових справ педагогів:

п. 3.1 Типового положення);

 • документальне підтвердження проходження курсів підвищення кваліфікації.

 1. Створення атестаційних комісій (кількісний та персональний склад, методика створення (зокрема – у навчальному закладі, де працює менше 15 педагогічних працівників), погодження з педагогічною радою та комітетом профспілки навчального закладу, затвердження наказом керівника тощо).

 2. Діяльність атестаційних комісій (план роботи, графік засідань, наявність індивідуальних планів (графіків) проходження атестації педпрацівників, протоколи засідань (дотримання вимог до їх ведення).

 3. Дотримання вимог п. 1.6, 1.7 Типового положення про атестацію педагогічних працівників щодо видів та періодичності атестації (чергова – один раз на п’ять років, позачергова – не раніше як через два роки після присвоєння попередньої).

 4. Аналіз наказів з атестації (Про створення атестаційної комісії, про результати атестації).

 5. Атестація педпрацівників на присвоєння педагогічних звань відповідно до п. 5.2 Типового положення (наявність методичних розробок, їх апробація, схвалення ОІПОПП).

 6. Наявність та робота експертних груп.

 7. Аналіз атестаційних листів (якість їх оформлення).

 8. Реалізація рішень атестаційної комісії (видання наказу про результати атестації (у п’ятиденний строк), доведення наказу до відома педпрацівника та подання його у бухгалтерію (у триденний строк), вручення атестаційного листа (не пізніше трьох днів після атестації), розгляд апеляції атестаційною комісією ІІ рівня на рішення комісії І рівня (у двотижневий строк).
 1. Аналіз матеріалів вивчення системи роботи педагогів, які атестуються.

 2. Робота з педагогічними працівниками, які отримали рекомендації під час чергової атестації.
 1. Дотримання вимог листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.10.12 р. №1/9-779 «Щодо атестації педагогічних працівників».
 1. Наявність інформаційного стенда (куточка атестації).

 2. Книга реєстрації та видачі атестаційних листів.

 3. Аналіз, статистична обробка та підбиття підсумків атестації педагогічних працівників (інформації, накази, проведення педрад, узагальнення досвіду освітнього закладу з даного питання тощо).


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка