Приморський районний суд м. ОдесиДата конвертації07.05.2016
Розмір42.1 Kb.
Приморський районний суд м. Одеси

____________________________________

65110, м. Одеса, вул. Балківська, 33
ОСОБА 1 (чоловік)


ОСОБА 2 (жінка)З А Я В А

про розірвання шлюбу за заявою подружжя

(в порядку ч. 3 ст. 234 ЦПК України)
Між нами, ОСОБОЮ 1, що народився 25 січня 1974 року, паспорт серії________, виданий_________________________., та ОСОБОЮ 2, що народилася 7 лютого 1974 року, паспорт серії_______________________, _____________ року було зареєстровано шлюб, що підтверджується свідоцтвом про шлюб, виданим Відділом реєстрації актів громадянського стану Приморської райадміністрації виконкому Одеської міської Ради від 14 лютого 1998 року, серії________.

Від шлюбу ми маємо одну неповнолітню дитину: • ______________, що народився 05 березня 2002 року (свідоцтво про народження від 02 квітня 2002 року, видане________, серії_________).

Через певний час після реєстрації шлюбу сімейне життя між нами не склалося. Фактично шлюбні відносини між нами припинені та спільне господарство не ведеться. За таких обставин ми вважаємо, що нормальні шлюбні відносини між нами не можуть бути поновлені.

Між нами досягнуто згоди стосовно участі у вихованні та утриманні спільної дитини -_____________, про що свідчить нотаріального посвідчений договір від 14.08.2013 р. (копія додається). Відповідно до умов вказаного договору ___________залишається проживати з матір’ю, при цьому батько має право бачитись з ним в порядку, передбаченому зазначеним договором.

14.08.2013 року між нами було укладено шлюбний договір, яким урегульовано майнові відносини між нами (копія додається).

Будь-які спори стосовно майна або інших питань між нами відсутні.

Згідно до ч. 2 ст. 104 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

Відповідно до ч. 1, 3 ст. 234 ЦПК України окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.У порядку окремого провадження розглядаються також справи про надання права на шлюб, про розірвання шлюбу за заявою подружжя, яке має дітей, за заявою будь-кого з подружжя, якщо один з нього засуджений до позбавлення волі, про встановлення режиму окремого проживання за заявою подружжя та інші справи у випадках, встановлених законом.

Згідно до ст. 109 СК України (розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, яке має дітей) подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

Відповідно до ч. 4 цієї статті суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви.
На підставі вищевикладеного та керуючись вимогами ст. ст. 234 Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст. 104, 109 Сімейного кодексу України -
ПРОСИМО СУД:


 1. Розірвати шлюб між ОСОБОЮ 1 та ОСОБОЮ 2, що зареєстрований 14 лютого 1998 року у відділі реєстрації актів громадянського стану_____________, про що в книзі реєстрації актів про одруження 14 лютого 1998 року зроблено актовий запис №__.Додатки до заяви:

 1. Документ, що підтверджує сплату судового збору;

 2. Копія паспорту громадянина України, виданого на ім’я ОСОБИ 1;

 3. Копія картки фізичної особи – платника податків ОСОБИ 1;

 4. Копія паспорту громадянина України, виданого на ім’я ОСОБИ 2;

 5. Копія картки фізичної особи – платника податків ОСОБИ 2;

 6. Копія свідоцтва про шлюб від _________ року, серії_________;

 7. Копія свідоцтва про народження _____________ (ДИТИНИ) від 02 квітня 2002 року;

 8. Копія картки фізичної особи – платника податків___________(ДИТИНИ);

 9. Копія нотаріально посвідченого шлюбного договору від __________року;

 10. Копія нотаріально посвідченого договору про участь у вихованні та утриманні дітей від ____________ року.

«14» серпня 2013р.


З повагою,

заявники _____________________/ ОСОБА 1/_____________________/ОСОБА 2/
База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка