Повідомлення щодо звільнення яких надійшло з місць позбавлення волі. Станом на 31. 12. 2012 року (за 2012 рік) таких осіб обліковується 3Скачати 40.21 Kb.
Дата конвертації04.11.2016
Розмір40.21 Kb.
Інформація

про роботу спостережної комісії при Кролевецькій районній державній адміністрації за 2012 рік

Спостережна комісія протягом 2012 року здійснювала свою діяльність в межах завдань, функцій і повноважень визначених положенням про спостережну комісію при Кролевецькій районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Кролевецької районної державної адміністрації від 17.02.2011 року № 52.

Організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від покарання, здійснюється шляхом проведення особистих зустрічей із звільненими особами та закріпленням за ними відповідальних осіб, що проводять відповідну роботу по їх ресоціалізації за місцем проживання. Під час особистих зустрічей іде розмова про проблеми, які є у звільненої особи, намічаються шляхи їх вирішення

З метою ведення обліку осіб, звільнених від відбування покарання, ведеться журнал обліку осіб, умовно – достроково звільнених від відбування покарання, куди заносяться дані стосовно громадян повідомлення щодо звільнення яких надійшло з місць позбавлення волі. Станом на 31.12.2012 року (за 2012 рік) таких осіб обліковується 3.

Інформація про звільнених умовно - достроково направлялась головам виконавчих комітетів міської та сільських рад району для проведення виховних заходів та соціального супроводу за місцем проживання протягом невідбутої частини покарання.

Згідно плану спостережної комісії на 2012 рік станом на 31.12.2012 року проведено 9 засідань спостережної комісії при райдержадміністрації (04.01.2012, 21.03.2012, 20.04.2012, 30.05.2012, 31.07.2012, 28.09.2012, 30.10.2012, 29.11.2012, 27.12.2012), де розглядались наступні питання:

- про план роботи спостережної комісії при Кролевецькій райдержадміністрації на I півріччя 2012 року;

- про умовно-дострокове звільнення громадянина Новікова Олександра Геннадійовича, 10.10.1961 року народження, жителя м. Кролевець, вул. 8-Березня, буд. 32А, кв. 36.

- про умовно-дострокове звільнення громадянки Коваль Надії Михайлівни, 31.05.1959 року народження, жительки с. Мутин, Кролевецького району.

- про умовно-дострокове звільнення громадянина Богдашка Дмитра Андрійовича, 21.10.1959 року народження, жителя м. Кролевець, пр. Миру, буд.12, кв.52.

- про умовно-дострокове звільнення громадянина Семки Михайла Миколайовича, 07.11.1956 року народження, жителя с. Реутинці, Кролевецького району.

- про роботу відділення дільничних інспекторів міліції Кролевецького РВ УМВС по контролю за раніше засудженими та особами, за якими встановлено адміністративний нагляд.

- про стан виконання на території району Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк” суб’єктами соціального патронажу.

- про роботу Кролевецького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області за підсумками І півріччя 2012 року щодо контролю за засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, а також по взаємодії з Кролевецьким РВ УМВС стосовно виконання даних покарань.

- про план роботи спостережної комісії при Кролевецькій районній державній адміністрації на ІІ півріччя 2012 року .

- про умовно-дострокове звільнення громадянина Сикала Володимира Олександровича, 17.10.1984 року народження, жителя м. Кролевець пров. Горького , 7,

- про використання в роботі науково - практичного коментаря «Положення про спостережні комісії».

- про організацію трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання, сприяння їх соціальній адаптації управлінням праці та соціального захисту населення Кролевецької районної державної адміністрації.

- про організацію трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання, сприяння їх соціальній адаптації Кролевецьким районним центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді.

-про роботу відділення дільничних інспекторів міліції Кролевецького РВ УМВС України в Сумській області по контролю за раніше засудженими та особами, за якими встановлено адміністративний нагляд, про організацію трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання , сприяння їх соціальній адаптації

- про здійснення нагляду за особами звільненими умовно – достроково, які відбули на проживання по місцю реєстрації.

- про умовно-дострокове звільнення громадянина Стрибуля Олександра Єгоровича від подальшого відбування покарання.

- про умовно-дострокове звільнення громадянина Колесника Олега Васильовича від подальшого відбування покарання.

- про план роботи спостережної комісії при Кролевецькій районній державній адміністрації на І півріччя 2013 року

Прийняті рішення були надіслані до виконання.

Спостережною комісією спільно із Кролевецьким районним підрозділом кримінально – виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області підготовлено 7 подань про умовно - дострокове звільнення засуджених від подальшого відбуття покарання. Голова спостережної комісії Халецький О.Б. брав особисту участь у судових засіданнях де підтримував подання про умовно - дострокове звільнення від покарання громадян рішення по яким приймалось на її засіданнях.Протягом 2012 року до спостережної комісії особи, які звільнились з місць позбавленні волі, за допомогою в соціальній адаптації не звертались.

Керівник апарату Кролевецької

районної державної адміністрації О.Б. Халецький

Носовець 52720


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка