Постанова верховної ради україни про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України сьомого скликанняСкачати 14.86 Kb.
Дата конвертації08.05.2016
Розмір14.86 Kb.
Проект

вноситься народними депутатами України

В.А. Ковальчук

О.Я. Тягнибок

С.В. Соболєв

О.В. Ляшко


ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України сьомого скликання
Відповідно до частини першої статті 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Верховна Рада України є органом державної влади, уповноваженим представляти інтереси Українського народу.

У випадку неналежного представництва інтересів Українського народу та здійснення своїх повноважень Верховна Рада України несе відповідальність перед громадянами України.
Враховуючи наведене вище, з огляду на необхідність оновлення влади та її відповідальності перед суспільством, Верховна Рада України, на основі досягнутої згоди більшості народних депутатів України та керуючись частиною третьою статті 90, частиною другою статті 77, пунктом 7 частини першої статті 106 Конституції України п о с т а н о в л я є:
1. Заявити про саморозпуск – дострокове припинення повноважень Верховної Ради України сьомого скликання.
2. Звернутись до Президента України з пропозицією прийняти рішення про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України сьомого скликання та призначити позачергові вибори до Верховної Ради України у строки, встановлені Конституцією України.
3. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради

України


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка