Першому заступникові голови Сумської обласної державної адміністраціїСкачати 129.26 Kb.
Дата конвертації05.05.2016
Розмір129.26 Kb.

Першому заступникові голови Сумської обласної державної адміністрації

Чернявському В.І.

Доповідна записка


про виконання плану роботи Сумської

обласної державної адміністрації на

ІІІ квартал 2014 року

Основна увага при виконанні плану роботи Сумської обласної державної адміністрації на ІІІ квартал 2014 року була зосереджена на виконанні завдань, визначених законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації.

Для забезпечення виконання плану роботи вживалися необхідні організаційні заходи, проводилися засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації, наради, робочі зустрічі, семінари, перевірки, що сприяло прийняттю оптимальних управлінських рішень, реалізації повноважень обласної державної адміністрації.

У ІІІ кварталі 2014 року відбулося 2 засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації, у тому числі 1 виїзне засідання колегії облдержадміністрації – у приміщенні Роменської районної державної адміністрації.

Розглянуті наступні планові питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку області та виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2014 року – за підсумками розгляду видано розпорядження голови.

2. Про підготовку навчальних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

3. Про стан безпечної експлуатації ліфтів у житловому фонді комунальної власності міст Суми та Шостка.

4. Про результати проведення внутрішніх аудитів за друге півріччя 2013 року та перше півріччя 2014 року.

Позапланово розглянуті питання:

1. Про роботу управління промисловості Сумської обласної державної адміністрації із виконання своїх повноважень.

2. Про суспільно-політичну ситуацію в Сумській області та стан виконання Указу Президента України від 21.07.2014 № 607/2014 «Про часткову мобілізацію.

3. Про соціально-економічний розвиток нафтодобувних районів
області.

За підсумками розгляду питань головою Сумської обласної державної адміністрації видано 1 розпорядження, 1 доручення та надано 5 протокольних доручень.

Зняті з розгляду питання:

1. Про стан впровадження інноваційних форм і методів роботи у закладах культури Сумської області (заслухано на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації 08.09.2014).

2. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2014-
2015 років (заслухано на відеоселекторній нараді при першому заступникові голови Сумської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій та міськими головами 25.09.2014).

Питання «Про стан водопостачання в області та забезпечення населення доброякісною питною водою» та «Про захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» перенесено на наступне засідання колегії.

На розгляд сесії Сумської обласної ради шостого скликання внесено 4 планові питання, зокрема:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2014 рік.

2. Про звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за перше півріччя 2014 року.

3. Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2014 рік.

4. Про використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Питання «Про присудження Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії імені Пилипа Рудя у 2014 році» перенесене на розгляд сесії обласної ради у IV кварталі 2014 році.

Позапланово на сесії Сумської обласної ради розглянуті питання:

1. Про внесення змін до Обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013-2015 роки.

2. Про внесення змін до Обласної програми з пошуку і впорядкування поховань жертв Великої Вітчизняної війни.

3. Про внесення змін до Обласної програми підтримки місцевого книговидання та розповсюдження книжкової продукції на 2013-2015 роки в Сумській області.

4. Про внесення змін до Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 рік.

5. Про внесення змін до Обласної комплексної програми «Молодь Сумщини на 2011-2015 роки».

6. Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області до 2015 року.

7. Про внесення змін до кошторису витрат та плану природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік.

8. Про внесення змін до рішення обласної ради від 27.07.2012 «Про затвердження порядку встановлення лімітів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Сумської області».

9. Про внесення змін до положення про єдиний фонд охорони навколишнього природного середовища.

10.  Про переоформлення акту про надання гірничого відводу ТОВ «ВКП «НОТЕХС» на розробку Писарівського родовища цегельної сировини, розташованого на землях запасу Хотінської селищної ради Сумського району.

11. Про погодження клопотання щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами Загорянського родовища.

12. Про внесення змін до Програми розвитку туризму в області на 2011-2015 роки.

13. Про внесення змін до Програми паспортизації археологічних об’єктів області на 2011-2015 роки.

14. Про внесення змін до складу Комісії з присудження Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії імені Пилипа Рудя.

15. Про внесення змін до Обласної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки.

16. Про внесення змін до Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2013-2015 роки».

17. Про затвердження обласної цільової програми щодо реалізації державної політики у сфері наркотиків на 2014-2016 роки.

На засіданнях постійних комісій обласної ради розглянуто 23 питання.

Забезпечено підготовку 11 апаратних нарад голови Сумської обласної державної адміністрації, на яких розглянуті 34 питання, підготовлені протокольні доручення за результатами їх проведення.

Протягом ІІІ кварталу 2014 року проводилися перевірки виконавчих органів місцевого самоврядування щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, зокрема Роменської міської ради – у сфері будівництва та соціально-економічного розвитку; Шосткинської міської ради – у сфері будівництва та військово-патріотичного виховання населення; Сумської міської ради – у галузі транспорту і зв’язку; органів місцевого самоврядування Недригайлівського району – у сфері освіти; Глухівської міської ради та органів місцевого самоврядування Буринського, Великописарівського і Краснопільського районів – із питань запобігання бездоглядності серед дітей, організації роботи органів опіки та піклування; Кролевецької міської ради – у галузі житлово-комунального господарства.

Перевірки виконавчих органів Лебединської та Сумської міських рад щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань проведення зборів, мітингів, маніфестацій та демонстрацій, Недригайлівської селищної ради – із питань житлово-комунального господарства та Конотопської міської ради – із питань організації охорони та використання пам’яток історії та культури, заплановані на ІІІ квартал, перенесені на інший термін.

Підрозділами Сумської обласної державної адміністрації здійснено низку тематичних перевірок органів виконавчої влади та надання методичної та практичної допомоги з відповідних напрямків роботи.

Відповідно до вимог законів України «Про вибори народних депутатів України», «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів», «Про Державний реєстр виборців», постанов Центральної виборчої комісії в області організовано проведення обласних заходів із підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Здійснювався контроль за виконанням актів законодавчої та виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови Сумської обласної державної адміністрації. Усього протягом звітного періоду на контролі перебувало 1412 документів. Із документів, які надійшли у ІІІ кварталі 2014 року, взято на контроль 368, а саме: 312 документів органів влади вищого рівня, 27 запитів та звернень народних депутатів України і депутатів Сумської обласної ради, 29 розпорядчих документів голови Сумської обласної державної адміністрації.

Усього протягом звітного періоду згідно з термінами виконання надано 939 інформацій органам влади вищого рівня, 64 – голові Сумської обласної державної адміністрації про хід виконання та результати реалізації завдань, визначених цими документами. Протягом кварталу повністю виконано 386 документів.

У ІІІ кварталі до керівництва Сумської обласної державної адміністрації звернулося з листами та побували на особистому прийомі 5575 громадян. У 348 зверненнях порушено 400 питань. Із питань, за якими закінчився контроль, 140 вирішено позитивно – 44,6%, 36 питань залишено на контролі, за іншими надані змістовні роз’яснення. Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства. Повторні звернення не надходили.

За ІІІ кварталі 2014 року керівництвом Сумської обласної державної адміністрації було проведено 50 прийомів громадян, на яких розглянуто 46 звернень, порушено 56 питань, у тому числі головою Сумської обласної державної адміністрації проведено 7 особистих прийомів, розглянуто 23 звернення, порушено 30 питань.

Протягом ІІІ кварталу 2014 року забезпечено ведення системи обліку публічної інформації, зокрема щоденно вносилася інформація про документи, реєстр оприлюднювався на офіційному веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області (внесено інформацію про понад 900 документів).

Відповідно до плану роботи заступниками голови Сумської обласної державної адміністрації проведено низку засідань комісій, рад, штабів, інших дорадчих органів Сумської обласної державної адміністрації, зокрема засідання антикризового енергетичного штабу в Сумській області; засідання комітету з розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року; ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації; обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; обласної координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями; обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках; комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; комісії з питань надання пільг підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів права на користування пільгами Сумської обласної державної адміністрації; комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною; обласної комісії з питань відзначення державними нагородами;  регіональної ради з питань роботи з кадрами при Сумській обласній державній адміністрації; обласної містобудівної ради; обласної призовної комісії; ради оборони області; оперативного штабу з організації збирання зернових та зернобобових культур урожаю 2014 року.

Протягом звітного періоду проведені засідання: обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян; обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу; координаційної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Щотижнево забезпечено проведення засідання оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевих органів державної влади та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Проведене засідання робочої групи з питань реалізації пілотного проекту «Шанс» щодо ресоціалізації наркозалежних осіб, звільнених із місць відбуття покарань.

Організовано проведення засідання регіонального координаційного органу Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації моделі водопостачання в сільських громадах Сумської області».

Протягом кварталу проведено низку семінарів, нарад, зокрема з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на промислових підприємствах області; оптимізації маршрутної мережі внутрішньообласного автобусного сполучення; забезпечення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом; забезпечення населення області скрапленим газом; функціонування в області мережі Центрів надання адміністративних послуг; підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років; зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами на період опалювального сезону 2014-2015 років; організації та проведення у 2014 році призову громадян України на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань; інженерного облаштування кордону; взаємодії місцевих органів влади щодо вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, які мешкають на території Сумської області; перспектив розвитку природно-заповідного фонду Сумщини.

У вересні 2014 року проведене показове навчання цивільного захисту на базі комунального закладу «Сумська міська клінічна лікарня № 5» та загальноосвітньої школи № 26 на тему:  «Організація роботи органів управління щодо захисту медичного персоналу, нетранспортабельних хворих, педагогів та учнів навчальних закладів від надзвичайних ситуацій в особливий період».

У звітному періоді проведені засідання у форматі «круглого столу», зокрема за участю науковців та представників громадських організацій на тему: «Партизанський рух в Україні: історія, сьогодення, майбутнє»; у рамках реалізації проекту «Можливості електронних засобів та дистанційних технологій для дітей, які перебувають на довгостроковому лікуванні»; у рамках реалізації проекту «Дитину у родину»; із питань розвитку природно-заповідної справи області; у рамках Всеукраїнського проекту: «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу»; на тему «Щаслива родина – багатство України»; соціального захисту вимушених переселенців; розробки стратегії щодо врегулювання та впровадження процесу деінституалізації у Сумській області.

Забезпечено участь іноземних делегацій у міжнародних заходах, що проводяться в Сумській області. Зокрема у вересні організовано візит до Сумської області представників Посольства Італійської Республіки в Україні, які взяли участь у відкритті виробничого цеху ТОВ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА», та президента об’єднання «Help Point Sumy» Маріанни Піффаретті.

Протягом кварталу забезпечено реалізацію Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO ІІІ фаза у Сумській області.

Проведені конкурс «100 кращих товарів Сумщини», обласна сільськогосподарська виставка «Дари осені».

Забезпечено проведення та висвітлення в засобах масової інформації заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, Дня партизанської слави, Дня знань, Дня архітектури, Дня машинобудівника, Дня фізичної культури і спорту, Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні, Всеукраїнського дня бібліотек, Дня підприємця.

Протягом кварталу проведені навчально-освітні заходи, а саме: обласні збори учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, обласна серпнева конференція працівників освіти, заходи з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Коцюбинського та 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, відбіркові тури програми для старшокласників «Акт на підтримку Свободи – Програма обміну майбутніх лідерів» організації Американської Ради, обласний зліт експедиційних пошукових загонів позашкільних навчальних закладів «Пам’ятати, відродити, зберегти», четвертий обласний зліт шкільних медіаторів, обласний конкурс на кращий заклад оздоровлення та відпочинку, обласний семінар-зліт з туризму для працівників освіти, обласний конкурс «Юні художники Сумщини».Проведені культурно-мистецькі заходи: Всеукраїнське козацьке свято «Калнишева рада», Х Кулішеві читання, присвячені Пантелеймону Кулішу, Всеукраїнський сільський фестиваль мистецтв «Боромля – 2014», обласний фестиваль патріотичної пісні «Партизанські зірниці», обласне патріотичне свято «Вишивана моя Україна», обласна культурно-мистецька акція «Ми – українці».

Протягом кварталу організовані та проведені молодіжні заходи: форум у форматі наметового табору для студентів перших курсів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації «Літня школа справ», молодіжну акцію в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», обласний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Забезпечена участь делегації Сумської області у Всеукраїнському пленері «Мальовнича Україна», Всеукраїнському форумі «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива 2020», Всеукраїнському етапі Міжнародної програми «Студентська республіка» на тему: «Єдина надія для майбутнього України».

Забезпечено проведення спортивно-масових заходів, а саме: чемпіонатів України з пляжного волейболу серед юніорів та юніорок, мотокросу, лижоролерів серед ветеранів спорту; Всеукраїнських змагань із літнього біатлону пам`яті Р. Звонкова; чемпіонатів області з біатлону серед юніорів та юніорок, плавання на відкритій воді, веслування на байдарках і каное, лижних гонок, легкої атлетики, мотокросу, шорт-треку; обласних змагань із біатлону серед ветеранів, лижних гонок серед учнів ДЮСШ; обласних шахових турнірів та дитячого турніру з футболу пам`яті В.А. Кучинського.

Інші молодіжні та культурно-мистецькі заходи, заплановані на ІІІ квартал 2014 року, не проведені у зв’язку з економією коштів та забороною проведення виставково-ярмаркових заходів.

Заходи за участю голови Сумської обласної державної адміністрації, його заступників та керівників структурних підрозділів постійно висвітлювалися обласними засобами масової інформації. Проведені єдині інформаційні дні в області. Голова Сумської обласної державної адміністрації та його заступники взяли участь у 16 брифінгах, 26 «прямих ефірах», надали 122 коментарі для засобів масової інформації. Голова Сумської обласної державної адміністрації провів 1 прес-конференцію. Провідні телерадіокомпанії Сумської області протягом ІІІ кварталу 2014 року в 133 випусках новин та тематичних передачах висвітлювали діяльність голови Сумської обласної державної адміністрації та у 57 – його заступників.

У стрічці новин на головній сторінці веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області розміщено 299 матеріалів щодо діяльності Сумської обласної державної адміністрації.

Підготовлено звіт про виконання плану роботи Сумської обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2014 року та забезпечено підготовку плану роботи Сумської обласної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року.

Заступник керівника апарату

держадміністрації Сумської

обласної державної адміністрації С.І. ЧаусовськаС.В. Пономарчук

-

начальник організаційного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації

Москаленко 62 98 47

База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка