Новопсковська районна радаСкачати 52.18 Kb.
Дата конвертації14.12.2016
Розмір52.18 Kb.


НОВОПСКОВСЬКА РАЙОННА РАДА


ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
25.10.2013 смт Новопсков № 21/20
Про звернення до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України про безоплатну передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району нерухомого майна, яке обліковується на балансі філій ПАТ «Укртрансгаз»
Керуючись ст.13, ст.50, ст.121 Конституції України, ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Порядком розпорядження майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, затвердженим наказом Міненерговугілля України від 29.07.2011 №332 та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів, районна рада

ВИРІШИЛА:
  1. Затвердити та направити звернення депутатів Новопсковської районної ради шостого скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ПАТ «Укртрансгаз» про безоплатну передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району нерухомого майна, яке обліковується на балансі філій ПАТ «Укртрансгаз» (додається).

  2. Новопсковська районна рада надає згоду на прийом з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району об’єктів соціально-культурної сфери:

  • будівлі Будинку культури «Газівник», що розташований за адресою Луганська обл., смт.Новопсков, вул. Карла Маркса, 299, балансоутримувачем якої є Риб’янцівський сільськогосподарський комплекс філії «Агрогаз» ПАТ «Укртрансгаз»;

  • будівлі, в якій раніше розміщувалися лікарська амбулаторія, готель та прилеглі до неї гаражі, що розташована за адресою: Луганська область, смт.Новопсков, вул..Карла Маркса, 284, балансоутримувачем яких є Новопсковський проммайданчик Луганського ЛВУ МГ філії УМГ «Донбастрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз».

  1. Новопсковська районна зобов’язується використовувати нерухоме майно, зазначене в п. 2 даного рішення відповідно до його цільового призначення і не відчужувати його в приватну власність.

  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

Голова районної ради С.С.ЧернявськийЗвернення

депутатів Новопсковської районної ради шостого скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ПАТ «Укртрансгаз» щодо безоплатної передачі з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району нерухомого майна, яке обліковується на балансі філій ПАТ «Укртрансгаз»
Ми, депутати Новопсковської районної ради шостого скликання, звертаємося до Вас з приводу вирішення питання щодо безоплатної передачі з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району об’єктів соціально-культурної сфери колишнього Новопсковського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів.

На території Новопсковського району з 1956 року діяло Новопсковське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів, яке було одним з найбільших вузлів газотранспортної системи України, найчисельнішим структурним підрозділом управління магістральних газопроводів "Донбастрансгаз" з кількістю працюючих близько 700 чоловік,

Для Новопсковського району це підприємство було основним із бюджетоутворюючих. Щорічні відрахування до районного бюджету становили 3 млн. грн., що давало можливість вирішувати ряд соціально важливих питань життєдіяльності району. Крім цього, за рахунок підприємства утримувався ряд об’єктів соціальної сфери селища газівників Новопскова: лікарська амбулаторія, їдальня, Будинок культури, дитячий садок, Будинок побуту, готель, магазин «Універмаг» які обслуговували більше 5 тис. населення.

На сьогодні, після цілого ряду проведених реорганізацій, Новопсковське ЛВУ МГ переведене в статус промислового майданчика. В зв’язку з цим, значно скоротилася кількість працюючих до 400 чол., а відповідно і зменшилися надходження до районного бюджету. Частина об’єктів соціальної сфери, що належать до державної власності, на сьогодні не використовуються за призначенням, не ремонтуються, руйнуються і з часом приходять в непридатний стан, хоча б могли слугувати людям.

В 2013 році був закритий і законсервований Будинок культури «Газівник». Даний об’єкт має глядацьку залу на 250 місць та є єдиним місцем де б могли проходити збори громадян, які проживають у мікрорайоні газівників селища Новопсков, культурно-мистецькі заходи, зустрічі тощо.

Негативним наслідком для мешканців мікрорайону стало закриття лікарняної амбулаторії колишнього Новопсковського ЛВУ МГ, яка обслуговувала майже 3 тисячі жителів селища. Скорочення штату медичних працівників, недостатня площа приміщення значно погіршило якість надання медичних послуг, що викликає справедливе невдоволення населення та створює соціальну напругу в районі.

З метою реформуванням системи охорони здоров’я в районі є гостра потреба в розміщенні новоствореного Комунального закладу «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради» в будівлі лікарської амбулаторії, завдяки чому в найкоротші терміни був би забезпечений належний рівень надання первинної медико-санітарної допомоги жителям Новопсковського району.

В зв’язку з вищенаведеним Новопсковська районна рада просить Вас вирішити питання щодо безоплатної передачі з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району об’єктів соціально-культурної сфери:  • будівлі Будинку культури «Газівник», що розташований за адресою Луганська обл., смт.Новопсков, вул. Карла Маркса, 299, балансоутримувачем якої є Риб’янцівський сільськогосподарський комплекс філії «Агрогаз» ПАТ «Укртрансгаз»;

  • будівлі, в якій раніше розміщувалися лікарська амбулаторія, готель та прилеглі до неї гаражі, що розташована за адресою: Луганська область, смт. Новопсков, вул. Карла Маркса, 284, балансоутримувачем яких є Новопсковський проммайданчик Луганського ЛВУ МГ філії УМГ «Донбастрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз».

При позитивному вирішенні питання щодо передачі з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району нерухомого майна, яке обліковується на балансі філій ПАТ «Укртрансгаз» Новопсковська районна рада віднайде можливість проведення капітальних ремонтів цих об’єктів та відновлення їх роботи на благо громади району.Висловлюємо надію, що Ви з розумінням поставитеся до вирішення цього питання в інтересах жителів Новопсковського району.

Прийнято на двадцять першій сесії районної ради шостого скликання 25 жовтня 2013 року


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка