Київської області 08296, селище Ворзель, вулиця Курортна, 72Сторінка1/11
Дата конвертації14.12.2016
Розмір1.46 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


ВОРЗЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08296, селище Ворзель, вулиця Курортна, 72
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

« 26» січня 2016року _1__


селище Ворзель

Про виконання селищного бюджету

сел.Ворзель за 2015 рік

Заслухавши і обговоривши інформацію начальника відділу обліку та звітності Ворзельської селищної ради Пилипенко Н.А. про виконання селищного бюджету сел.Ворзель за 2015 рік, відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 4 статті 80 Бюджетного Кодексу України, виконавчий комітет Ворзельської селищної ради


ВИРІШИВ:

1. Прийняти до відома інформацію начальника відділу обліку та звітності Пилипенко Н.А. про виконання селищного бюджету сел.Ворзель за 2015 рік (додається).

2. Подати на затвердження сесії Ворзельської селищної ради звіт про виконання селищного бюджету сел.Ворзель за 2015 рік по доходах у сумі 11219,1 тис.грн. (Одинадцять мільйонів двісті дев’ятнадцять тисяч сто гривень) і по видатках у сумі 9671,1 тис.грн.(Дев’ять мільйонів шістсот сімдесят одна тисяча сто гривень) з перевищенням доходів над видатками у сумі 1548,0 тис.грн. (Один мільйон п’ятсот сорок вісім тисяч гривень), в тому числі:

2.1. По загальному фонду бюджету селища:

- по доходах у сумі 9794,8 тис.грн. (Дев’ять мільйонів сімсот дев’яносто чотири тисячі вісімсот гривень);

- по видатках у сумі 3515,2 тис.грн. (Три мільйони п’ятсот п’ятнадцять тисяч двісті гривень) з перевищенням доходів над видатками у сумі 6279,6 тис.грн. (Шість мільйонів двісті сімдесят дев’ять тисяч шістсот гривень).

2.2. По спеціальному фонду бюджету селища:

- по доходах у сумі 1424,3 тис.грн. (Один мільйон чотириста двадцять чотири тисячі триста гривень), в тому числі бюджет розвитку – 1401,6 тис.грн.(Один мільйон чотириста одна тисяча шістсот гривень);

- по видатках у сумі 6155,9 тис.грн. (Шість мільйонів сто п’ятдесят п’ять тисяч дев’ятсот гривень), в тому числі бюджет розвитку – 5490,5 тис.грн. (П’ять мільйонів чотириста дев’яносто тисяч п’ятсот гривень), з перевищенням видатків над доходами у сумі 4731,6 тис.грн. (Чотири мільйони сімсот тридцять одна тисяча шістсот гривень).

Селищний голова Л.П.ФедорукКеруючий справами Б.І.Савицька
Погоджено:

Начальник відділу обліку та звітності Н.А.Пилипенко
ВОРЗЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА


КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________________________________________________________________________

08296 ,селище Ворзель, вулиця Курортна,72

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я
« 26 » січня 2016 року_2_

селище Ворзель
Про стан виконавчої дисципліни

у виконавчому комітеті

Ворзельської селищної ради у 2015 році

  Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконавчого комітету Савицької Б.І., щодо стану виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Ворзельської селищної ради у 2015 році, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Ворзельської селищної радиВИРІШИВ:

1.Інформацію керуючого справами виконавчого комітету, Савицької Б.І., про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Ворзельської селищної ради у

2015 році взяти до відома(додається).

2.Визнати роботу виконавчого комітету Ворзельської селищної ради з питань виконавської дисципліни у 2015 році задовільною.

3. Заступнику селищного голови, керуючому справами:

3.1. Взяти під особистий контроль якісне виконання у визначені терміни запитів та звернень громадян, депутатів різних рівнів, розпоряджень і доручень вищестоящого керівництва.

3.2. Провести роботу щодо недопущення в подальшому надання інформацій про виконання контрольних документів із порушенням визначених термінів та в останній день інформування.

3.3.Звертати особливу увагу на необхідність поліпшення якісної підготовки проектів розпорядчих документів.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, Савицьку Б.І.
Селищний голова Л.П.Федорук
Керуючий справами Б.І.Савицька

Погоджено:

Заступник селищного голови О.В.ПаламарчукДодаток

до рішення виконавчого комітету

Ворзельської селищної ради

від «26» січня 2016 р. № _2__
Про стан виконавської дисципліни у Ворзельській селищній раді у 2015 році

На виконання вимог Президента України, Кабінету Міністрів України щодо зміцнення виконавської дисципліни та з метою організації неухильного виконання указів, розпоряджень і доручень Президента України, постанов розпоряджень і доручень Кабінету Міністрів України, інших актів органів державної влади, розпоряджень і доручень голів обласної державної адміністрації , міського голови протягом 2015 року селищною радою проведено низку організаційних та практичних заходів для зміцнення виконавської дисципліни у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За 2015 рік селищним головою видано 55 розпорядження з основної діяльності.

Питання виконавської дисципліни постійно розглядається на апаратних нарадах у селищного голови .

Аналізуючи стан виконання документів можна сказати, що робота проводиться на задовільному рівні, але в поодиноких випадках допускаються недоліки в організації та здійсненні контролю за виконанням документів (документи невірно ставляться на контроль, що в подальшому призводить до неналежного їх виконання; на документах не завжди проставляються відмітки про виконання, що не дає можливості відслідкувати проведення роботи по виконанню документів). З метою покращення контролю за виконанням документів щомісяця виконавцям щотижнево проводилось нагадування питань щодо роботи з контрольними документами.

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності селищної ради, реалізації конституційного права фізичних та юридичних осіб Ворзельською селищною радою призначено відповідальну особу, яка контролює своєчасність розгляду запитів на публічну інформацію. Жодний запит, отриманий чи то в письмовій формі не залишено без розгляду. Усім запитувачам своєчасно готувалися та надавалися відповіді на подані запити.

За 2015 рік до Ворзельської селищної ради надійшло 26 запитів на публічну інформацію від фізичних осіб - 22, запитів від юридичних осіб - 4. На усі запити дані письмові роз’яснення та надіслані відповіді у встановлені терміни. Основними питаннями, що порушувались в запитах були:

- надання інформації щодо наявних вільних земельних ділянок;

- об»єднання територіальних громад.

Публічна інформація також оприлюднюється на сайті селищної ради. Зокрема, інформація щодо діяльності селищної ради, її структури; нормативно-правовими актами та актами індивідуальної дії (рішеннями селищної ради), графіком прийому громадян керівництвом селищної ради; переліком та умовами отримання послуг; порядком подання інформаційних запитів, звернень; тощо. Робота по формуванню сайту ще продовжується.

Спеціалісти Ворзельської селищної ради при оформленні документів в своїй роботі керуються Інструкцією з діловодства, яка розроблена на основі примірної інструкції і затверджена розпорядженням виконкому 18.05.2012р. № 28-О, яка пройшла процедуру погодження архівним відділом Ірпінської міської ради.

При реєстрації документів працівники виконавчого комітету селищної ради керуються номенклатурою справ.

Протягом 2015 року здійснювався контроль за станом виконавської дисципліни спеціалістів селищної ради та роботою із зверненнями громадян. Робота із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Ворзельської селищної ради протягом 2015 року проводилась відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Відповідно до розпорядження селищного голови № 1-О від 05.01.2015р. «Про організацію особистого прийому громадян керівним складом Ворзельської селищної ради та спеціалістами виконачого комітету Ворзельської селищної ради», прийом громадян проводиться у селищній раді селищним головою, його заступниками, секретарем ради та керуючим справами, керівниками відділів. Особлива увага приділяється особистому прийому, який здійснює селищний голова. Цей прийом починається щосереди о 9 годині в кабінеті і триває стільки часу, скільки потрібно для прийому усіх заявників, що прийшли зі своїми зверненнями. Всі інші працівники приймають громадян у своїх кабінетах у дні прийому згідно графіків. Графіки прийому через засоби масової інформації доводяться до відома громадян. Звернення реєструються у журналі особистого прийому. Умови прийому громадян відповідають існуючим вимогам, графік прийому додержується неухильно. У разі необхідності заяви розглядаються з виїздом на місце за місцем проживання або за місцем роботи.

Звернення інвалідів, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, одиноких матерів, учасників бойових дій АТО розглядаються першочергово.

Всього у 2015 році розглянуто 1072 ( мин.рік-1035) звернення.

На особистому прийомі у селищного голови та її виконавчого комітету розглянуто 115(мин.рік-300 ) звернень.

Колективних заяв одержано - 17 ( мин.рік-25) Повторних - 10( мин. рік- 5) заяв (зняття аварійний дерев, комунальні питання, землекористування ,водопостачання.

У значній кількості звернень порушувалися такі питання:

- землекористування - 245 ( мин.рік 321 ) звернень ( приватизація, оренда, у тому числі оформлення державних актів) тощо ;

- житлові питання -10 звернень ( надання житла; постановки на квартирний облік)

-комунального господарства – 214 ( мин.рік-250) звернень ( зняття аварійних дерев; вивіз сміття; каналізація та водовідведення; освітлення)

- соціального захисту – 130 ( мин. рік - 112) звернень

- дотримання правопорядку – 11 ( мин.рік-10) звернень;

- оплати праці - 3 ( мин.рік- 0 ) звернень .

Протягом 2015 року до селищної ради надійшло 38 звернень від депутатів, а саме:

- депутатів Верховної Ради України – 0 звернень ;

- депутатів Ворзельської селищної ради – 38 звернень.

Крім того, за звітний період жителям селища надано 1414 довідки, а саме:

- про підтвердження місця проживання - 248;

- про склад сім ї - 1013 ;

- про реєстрацію (форма-3) – 140;

- підтвердження проживання у IV зоні – 11;

-інші-2.


З метою зміцнення виконавської дисципліни і розгляду звернень громадян та недопущення можливих порушень у ході виконання контрольних документів, посилення персональної відповідальності спеціалістів виконавчого комітету за доручену ділянку роботи мають :

- вживати невідкладних заходів щодо якісного виконання у визначені терміни запитів та звернень громадян;

- продовжувати вживати заходів щодо попередження можливого невиконання, несвоєчасного або неповного виконання завдань;

Отже, аналіз стану виконавської дисципліни за підсумками звітного періоду засвідчив, що працівники виконавчого комітету продовжують здійснювати заходи, спрямовані на поліпшення виконавської дисципліни, щодо вдосконалення роботи із зверненнями громадян.


Керуючий справами Б.І.СавицькаВОРЗЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка