Інформатизація органів державного управлінняДата конвертації03.11.2016
Розмір24.8 Kb.
Профорієнтаційна робота

Кафедра інформаційних технологій та систем управління проводить підготовку магістрів з державного управління за спеціалізацією “ ІНФОРМАТИЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ”

З кожним днем підвищуються вимоги до рівня комп’ютерної грамотності державних службовців, існує надзвичайна потреба у піднятті його до рівня, який би відповідав потребам сучасного розвитку суспільства та надав змогу державним службовцям впроваджувати державну політику у сфері інформатизації.
Впровадження даної спеціалізації і ставить за мету ліквідувати прогалину у підготовці магістрів з державного управління, надавши їм можливість не тільки ознайомитись з тенденціями розвитку індустрії інформаційно-комунікаційних послуг, яка прогресує надзвичайно високими темпами, а й отримати відповідні знання та уміння з їх використання у своїй професійній діяльності.
Впроваджувані дисципліни не потребують спеціальної підготовки у сфері інформаційних технологій чи відповідної базової освіти.

Дисципліни спеціалізації такі:


- Інформатизація органів державного управління.
Ознайомлення із системою національних інформаційних ресурсів, її складовими частинами, вимогами до функціонування. Розглядаються питання структури, побудови інформаційних систем у сфері державного управління, напрямків їх використання для підвищення ефективності управлінської діяльності та ін.
- Комп’ютерні мережі та комунікації.
Вивчаються можливості використання комп’ютерних мереж (локальних, корпоративних, глобальних ) як засобу налагодження міжвідомчої взаємодії органів управління різних рівнів, обміну інформацією, використання знань тощо. Під час занять слухачі набудуть практичних навичок роботи у мережах, здійснення ефективного пошуку за допомогою використання раціональних прийомів, роботи з дистанційними курсами.

- Електронний документообіг.


Вивчаються можливості систем електронного документообігу для підвищення ефективності управління, налагодження оперативного контролю за прийняттям і виконанням рішень, відпрацьовуються практичні навики роботи з конкретною системою документообігу, використанням електронного цифрового підпису.
- Система електронного врядування.
Ознайомлення із принципами побудови, структурою, особливостями функціонування, практичним застосуванням в Україні і за рубежем. Розглядаються системно-функціональні зміни у сфері державного управління та місцевого самоврядування, які супроводжуються впровадженням електронного врядування, а також у процесах збору, передачі, обробки інформації, її використанням у діяльності відповідних підрозділах органів влади.

Факультативні дисципліни ( за бажанням і за вибором одну з двох ):  • Інформаційний менеджмент і маркетинг.
  • Державні електронні послуги.

Дані дисципліни покажуть, як на практиці впровадження інформаційно-комунікаційних технологій впливає на економічне зростання, розширення джерел надходження коштів, збільшення робочих місць, зростання загальної культури управлінської діяльності, надасть можливість державному службовцеві отримати підготовку, як відповідає сучасним вимогам розвитку суспільства.


Усі перераховані дисципліни є інноваційними, їх програми побудовані на використанні найновішої інформації та зарубіжного досвіду.


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка