Договір про розподіл майна подружжя місто Київ “11” листопада 2008 рокуСкачати 34.47 Kb.
Дата конвертації08.05.2016
Розмір34.47 Kb.
ДОГОВІР ПРО РОЗПОДІЛ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ
Місто Київ “11” листопада 2008 року.
Ми, _______________ 1 (ідентифікаційний номер ___________________), який зареєстрований і проживає за адресою: _________________________________, та

_______________ (прізвище в шлюбі – _____________) 2 (ідентифікаційний номер _________________), яка зареєстрована і проживає за адресою: ___________________, (надалі Сторони або Подружжя)уклали цей договір про таке:
1. Подружжя перебували в шлюбі з “03” червня 2006р. року по “14” травня 2008 року. (факт реєстрації шлюбу підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу ___________, виданий “03”червня 2006 року відділом РАЦС Охтирського міськрайонного управління юстиції Сумської області, запис № 109, факт розірвання підтверджується відповідним свідоцтвом 1-ОК 042568, виданим “14” травня 2008 року відділом РАЦС Бородянського РУЮ Київської області, запис № 83).

2. Шлюбний договір та договір про правовий режим майна Подружжям не укладався.

3. На дату укладення цього договору Сторони проживають окремо, спільного бюджету не ведуть, фактичних шлюбних відносин не підтримують.

4. За час спільного проживання у спільну сумісну власність Подружжя було набуто майно, а саме:

- транспортний засіб RENAULT, MEGANE, 2007 року випуску, колір – синій, державний номер ВМ3093АЕ, № кузову – VF1BM1A0H35976315, тип – ХЕТЧБЕК ЛЕГКОВИЙ (свідоцтво про реєстрацію – ПА002308, видане 05.06.2007р. РВ ДДАІ МВС України м. Київ) придбане Скорик (Моргулець) Аллою Михайлівною на підставі договору купівлі – продажу №02-06/07 від 02 червня 2007р.

5. Цим договором сторони визначили наступний порядок розподілу спільної сумісної власності:

5.1. - транспортний засіб RENAULT, MEGANE, 2007 року випуску, колір – синій, державний номер ВМ3093АЕ, № кузову – VF1BM1A0H35976315, тип – ХЕТЧБЕК ЛЕГКОВИЙ (свідоцтво про реєстрацію – ПА002308, видане 05.06.2007р. РВ ДДАІ МВС України м. Київ), який придбаний на ім'я Моргулець Анни Михайлівни буде особистою приватною власністю Моргулець Максима Олександровича. Подальше володіння, розпорядження і користування ним здійснюється Моргулець Максимом Олександровичем самостійно, на власний розсуд і не потребує додаткової згоди Скорик Алли Михайлівни .

6. В цьому договорі, сторони, за власним розсудом, розуміючі значення своїх дій, відповідно до ст. 70 Сімейного кодексу, відійшли від рівності часток при розподілі майна. Доплата за цим договором не здійснюється.

7. Після підписання цієї угоди майнові претензії сторін, щодо вище вказаного майна, вважаються врегульованими; подальше їх відчуження не потребує згоди іншого подружжя.

8. Сторони у присутності нотаріуса підтверджують, що в них відсутні обставини, які примусили їх укласти цей договір на невигідних стосовно себе умовах, а також те, що вони отримали від нотаріуса всі роз'яснення стосовно укладеного договору і ніяких зауважень, доповнень до цього договору не мають. Цей договір підписується сторонами добровільно, при здоровому розумі та ясній пам'яті, зміст статей законодавства, які зазначені у договорі нам відомі та зрозумілі.

9. Витрати по оплаті посвідчення договору несе _______________.

10. Зміст ст. 190 Кримінального кодексу України; ст. 11, 14 Закону України про податок з доходів фізичних осіб, ст.ст. 60-71 Сімейного Кодексу, нам що підписали договір, нотаріусом роз'яснено.

11. Цей договір складено в 3-х примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один з примірників залишається в справах приватного нотаріуса _______________ міського нотаріального округу ____________________ (реєстраційне посвідчення №_______, вид. Управлінням юстиції м. __________ від __.__.____р.), а інші видаються Сторонам.

12. Цей договір набуває чинності після його підписання сторонами та нотаріального посвідчення.


ПІДПИСИ:

_______________ (ідентифікаційний номер _______________), зареєстрований і проживає за адресою: _____________________

___________________________________________ (прізвище в шлюбі – ______________) 2 (ідентифікаційний номер ______________), зареєстрована і проживає за адресою:____________________ паспорт ________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

Місто _______________, “__”__________200__ року.

Цей договір посвідчено мною, ____________________, приватним нотаріусом _______ ________ міського нотаріального округу.

Договір підписано сторонами у моїй присутності. Особу сторін, які підписали договір встановлено, їх дієздатність перевірено.

Зареєстровано в реєстрі за № __


Стягнуто плати – ____________ гривень, вартість двох бланків - ____ гривень.

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка