Додаток до рішення Одеської міської ради від № звіт про виконання Програми розвитку органів самоорганізаціїСкачати 213.34 Kb.
Дата конвертації13.12.2016
Розмір213.34 Kb.Додаток

до рішення Одеської міської ради

від


ЗВІТпро виконання Програми розвитку органів самоорганізації

населення в м. Одесі на 2008-2011 роки (зі змінами)


Програма розвитку органів самоорганізації населення в м. Одесі на 2008-2011 роки  (далі – Програма) затверджена рішенням Одеської міської ради від 21.12.2007 року № 2088-V.

Всього у м. Одесі діє 24 органи самоорганізації населення (далі – СОН), зареєстровані як юридичні особи, із них: 23 комітети мікрорайонів та 1 квартальний комітет. Один комітет мікрорайону («Лузанівський») зареєстровано шляхом повідомлення, без створення юридичної особи.

Зазначена Програма передбачала наступні заходи:

1) забезпечення формування повноцінних бюджетів органів СОН (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 1 231,7 тис.грн);

2) забезпечення залучення на договірних засадах осіб, що надаватимуть послуги з оформлення та передачі відповідним органам МВС України документів для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання (перебування) громадян, що проживають на територіях, у межах яких діють органи СОН, і які не обслуговуються міськими житлово-комунальними службами (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 848,5 тис.грн);

3) організацію бухгалтерського обслуговування та надання необхідного документального та програмного забезпечення для організації діяльності органів СОН (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 0,5 тис.грн);

4) фінансування виготовлення проектної документації та технічних умов на електро-, тепло-, водопостачання приміщень органів СОН; оплату комунальних послуг, послуг зв’язку (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 160,3 тис.грн);

5) у структурі кожного органу СОН спеціальний підрозділ (виконавця), відповідальний(ого) за організацію інформаційної діяльності органу СОН. Оформлення інформаційних стендів для кожного органу СОН (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 55,0 тис.грн);

6) в арсеналі кожного органу СОН технічні та організаційні засоби для інформування мешканців про його діяльність (друкарські або тиражовані інформаційні матеріали, бюлетені, оголошення і т.ін.), а також засоби зворотнього зв'язку органу СОН з населенням за допомогою листів, особистого прийому, зустрічей з громадянами за місцем їх проживання (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 357,2 тис.грн);

7) організацію та проведення заходів з нагоди знаменних дат (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 162,2 тис.грн);

8) придбання комп’ютерної техніки (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 120,0 тис.грн);

9) підвищення кваліфікації (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 20,0 тис.грн);

10) ремонт приміщення (загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 160,0 тис.грн).

Загалом на виконання Програми протягом 2008-2011 років передбачалось освоєння коштів у сумі 3 115,4 тис.грн.

На діаграмі визначено співвідношення запланованих коштів для виконання кожного із заходів Програми до загальної суми.

Діаграма № 1

Заплановані заходи Програми

(тис.грн, %)
Дія Програми за роками


У 2008 році в рамках Програми на ремонт та реконструкцію приміщень виділено 156,5 тис.грн, у тому числі:

- органу СОН «Юго-Западний масив» (м. Одеса, вул. Героїв прикордонників, 1) виділено 50 тис.грн;

-  органу СОН «Черемушки» (м. Одеса, вул. Варненська, 5/2) виділено 10 тис.грн;

- органу СОН «Золотий берег» на виконання робіт з ремонту та реконструкції приміщення (м. Одеса, вул. Золотий берег, 9) виділено 62,5 тис.грн. Крім того, в приміщеннях, що займають органи СОН, встановлені броньовані двері та металеві віконні грати на суму 34 тис.грн.

З метою належного виконання органами СОН своїх функцій придбано матеріалів, інвентарю, меблів, обладнання та комп'ютерної техніки на суму 117,3 тис.грн.

Витрати на навчання, підвищення кваліфікації працівників органів СОН у 2008 році склали 19, 9 тис.грн.

Органами СОН були отримані кошти на придбання канцтоварів на загальну суму 51,7 тис.грн.

Забезпечено виплату заробітної плати та нарахування на заробітну плату головам і секретарям комітетів СОН, мешканцям, що працюють за рішенням конференції на даних посадах на постійній основі. Так, у 2008 році витрачено 54,3 тис.грн із запланованих 55,7 тис.грн.

Всього на зазначені потреби органів СОН витрачено 399,7 тис.грн.

По мірі необхідності вирішувались питання передачі в оперативне управління органам СОН необхідних приміщень та устаткування.

Управлінням з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради спільно з Представництвом по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради (на теперішній час – департаментом комунальної власності Одеської міської ради) проведена перевірка зареєстрованих органів СОН на наявність документів на приміщення, в яких вони розташовані.

Органу СОН «Юго-Западний масив» передано в оперативне управління нежиле приміщення. Підготовлені документи про передачу приміщень для органів СОН «Черемушки», «Золотий берег», а також для «Южний А, Б», «Шевченко-3», «Балтський».

У рамках реалізації Програми управлінням з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради спільно з Одеським суспільним інститутом соціальних технологій проводилася робота з розробки типової функціональної структури органів СОН мікрорайонного, селищного, квартального, домового рівнів, а також механізму розмежування повноважень між органами СОН різного рівня, що діють на одній території.

Закінчено обробку анкет з вивчення та вирішення проблеми транспортного комплексу для мешканців, де діють органи СОН. Анкетування проводилось щодо підвищення тарифів на проїзд та обслуговування в маршрутних таксі.

Організовано перевидання збірки нормативно-методичних матеріалів зі створення, реєстрації і організації роботи органів СОН: її доповнено нормативними актами локального регулювання, прийнятими Одеською міською радою у 2004-2007 рр. після виходу першого видання збірки з друку. Усі органи СОН, що діють в місті, забезпечувались необхідними нормативними і нормативно-методичними документами, бланками і типовими формами широкого застосування.

У 2009 році бюджет Програми був затверджений у розмірі 638,0 тис.грн. Фактичні витрати за Програмою станом на 31.12.2009 р. склали 559,4 тис.грн.

У 2009 році в рамках виконання Програми вивчалася практика роботи органів СОН з метою визначення доцільності делегування Одеською міською радою частини|частки| власних повноважень, фінансів і майна органам СОН.

За участю органів СОН забезпечено участь міста Одеси в акції «Година Землі», направленої на об'єднання зусиль для боротьби проти зміни клімату шляхом добровільного припинення споживання електроенергії мешканцями, організаціями і підприємствами міста на 1 годину.

Забезпечена виплата заробітної плати головам і секретарям комітетів СОН, мешканцям, що працюють за рішенням конференції на даних посадах на постійній основі. Загальна сума фінансування склала 499,5 тис.грн (заплановано – 499,5 тис.грн).

Витрати на організацію бухгалтерського обслуговування та надання необхідного документального та програмного забезпечення для організації діяльності органів СОН у 2009 році склали 500,0 тис.грн (заплановано – 500,0 тис.грн).

З метою інформування мешканців про діяльність органів СОН, а також забезпечення зворотнього зв’язку органів СОН з населенням, організації особистого прийому в органах СОН, зустрічей з мешканцями за місцем їх проживання, ведення діловодства і листування органами СОН в місті Одесі у 2009 році витрачено 37,4 тис.грн із запланованих 61,0 тис.грн.

У 2009 році при активній участі органів СОН комітетів мікрорайонів «Чубаївка», «Шкільний», «Шевченко-3» забезпечено організацію і проведення заходів з нагоди знаменних дат (День Європейського сусідства). Загальна сума фінансування склала 22,0 тис.грн (заплановано – 22,0 тис.грн).

У 2010 році бюджет Програми був затверджений у розмірі 1 092,4 тис.грн. Всього з міського бюджету на виконання заходів Програми профінансовано 744,4 тис.грн. Фактичні витрати за Програмою станом на 31.12.2010 р. склали 744,4 тис.грн.
У 2010 році в рамках виконання Програми забезпечено виплату заробітної плати головам і секретарям комітетів органів СОН, мешканцям, що працюють за рішенням конференції на даних посадах на постійній основі. Так, у 2010 році витрачено 670,9 тис.грн із запланованих 676,5 тис.грн.

З метою інформування мешканців про діяльність органів СОН, а також забезпечення зворотнього зв’язку органів СОН з населенням, організації особистого прийому в органах СОН, зустрічей з мешканцями за місцем їх проживання, ведення діловодства і листування органами СОН в місті Одесі у 2010 році витрачено 53,0 тис.грн із запланованих 53,3 тис.грн.

За 12 місяців 2010 року профінансовано виготовлення проектної документації і технічних умов на електро-, тепло-, водопостачання приміщень органів СОН, оплату комунальних послуг, послуг зв'язку, спожитих органами СОН. Загальна сума фінансування склала 7 тис.грн (заплановано – 56,7 тис.грн).

У 2010 році управлінням з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради надавалося сприяння проведенню державної реєстрації всіх знов створених органів СОН для отримання ними статусу юридичної особи і права вступати у договірні відносини з іншими партнерськими організаціями. Здійснено процедуру реєстрації виконавчим комітетом Одеської міської ради будинкового комітету будинку № 13 сел. Дзержинського в м. Одесі.

На базі комітету органу СОН «Шкільний» за участі представників СОН «Шевченко-3» підготовлено та проведено святкування Європейського дня сусідства. У заході брали участь мешканці та творчі колективи зазначених органів СОН. Аналогічний захід проведений органом СОН «Южний В, Г, Д».

В органах СОН «Приморський», «Золотий берег», «10 станція Великого Фонтану» та «Дружний» під патронатом управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради організовані День захисту дітей та День людини похилого віку, на організацію яких витрачено 13,5 тис.грн із запланованих 13,5 тис.грн.

Усі органи СОН, що діють в місті, забезпечувались необхідними нормативними і нормативно-методичними документами, бланками і типовими формами широкого застосування.

В органах СОН, на території дислокації яких розташовані будинки, що не обслуговуються міськими житлово-комунальними службами, на договірних засадах організовано роботу паспортистів.

У 2011 році бюджет Програми був затверджений у розмірі 1 112,6 тис.грн. Всього з міського бюджету на виконання Програми заплановано 969,3 тис.грн. Фактичні витрати за Програмою станом на 31.12.2011 р. склали 835,5 тис.грн.

У 2011 році в рамках виконання Програми протягом 2011 року вивчалася практика роботи органів СОН з метою визначення доцільності делегування Одеською міською радою частини власних повноважень, фінансів і майна органам СОН.

Двом органам СОН – комітетам мікрорайонів «Юго-Західний масив» і «Марсельський» Одеською міською радою делеговані власні повноваження у сфері житлово-комунального господарства, серед яких управління об'єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв'язку, що знаходяться в комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання і ефективної експлуатації, необхідного рівня і якості послуг населенню; організація благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою засобів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також населення; здійснення контролю стану благоустрою виробничих територій, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водоймищ, створення місць відпочинку громадян.

У 2011 році забезпечено надання послуг з оформлення і передачі відповідним органам МВС України документів для реєстрації/зняття з реєстрації місця (перебування) проживання громадян, які проживають на території дислокації органів СОН і які не обслуговуються міськими житлово-комунальними службами (займають близько 1/3 загальної території міста Одеси).

У рамках цього заходу укладено 38 договорів з особами, що надають вищевказану послугу, на суму 551,2 тис.грн (заплановано – 556,1 тис.грн).

Усього за період 2011 року цей вид послуг надано 4970 мешканцям міста, що проживають на територіях, які не обслуговуються міськими житлово-комунальними службами, що сприяє зниженню рівня соціальної напруги серед населення.

Крім того, паспортисти мікрорайонів спільно з органами статистики активно беруть участь в роботі з підготовки до Всеукраїнського перепису населення 2012 року.

У 2011 році при активній участі органів СОН комітетів мікрорайонів «Чубаївка», «Шкільний», «Шевченко-3», «Южний А, Б», «Южний В, Г, Д», «Золотий берег» забезпечено організацію і проведення заходів з нагоди наступних знаменних дат і народних свят: Дня народження Т.Г. Шевченка, 67-ї річниці визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників, Дня захисту дітей, Дня молоді, Нового року, Масляниці та ін.

Усього проведено 12 заходів. Витрати склали 96,7 тис.грн.

З метою інформування мешканців про діяльність органів СОН, а також забезпечення зворотнього зв’язку органів СОН з населенням, організації особистого прийому в органах СОН, зустрічей з мешканцями за місцем їх проживання, ведення діловодства і листування органами СОН в місті Одесі у 2011 році витрачено 129,1 тис.грн із запланованих 182,9 тис.грн.

За 12 місяців 2011 року профінансовано виготовлення проектної документації і технічних умов на електро-, тепло-, водопостачання приміщень органів СОН, оцінку приміщень, займаних органами СОН, оплату комунальних послуг, послуг зв'язку, спожитих органами СОН. Загальна сума фінансування склала 58,5 тис.грн (заплановано – 103,6 тис.грн).

Загалом, протягом дії Програми фінансувався тільки один пункт: «в арсеналі кожного органу СОН передбачити технічні та організаційні засоби для інформування мешканців його території про діяльність органу СОН (друкарські або тиражовані інформаційні матеріали, бюлетені, оголошення і т.ін.), а також засоби зворотнього зв'язку органу СОН з населенням за допомогою листів, особистого прийому, зустрічей з громадянами за місцем їх проживання».

Витрати на вказаний захід за 2008-2011 роки (діаграма № 2) склали:


  • заплановано видатків – 357,2 тис.грн,

  • освоєно – 271,2 тис.грн (76 %).


Діаграма № 2

(тис. грн, %)Та, крім цього, майже протягом всього періоду фінансувались наступні пункти Програми:

- «забезпечення формування повноцінних бюджетів органів СОН». Загалом передбачалось освоєння коштів у розмірі 1 231,7 тис.грн, а використано – 1 224,7 тис.грн (99 %) (діаграма № 3).


Діаграма № 3

(тис.грн, %)- «організація та проведення заходів з нагоди знаменних дат». Загалом передбачалось використання коштів у розмірі 162,2 тис.грн, а використано – 132,2 тис.грн (82 %) (діаграма № 4).


Діаграма № 4

(тис. грн, %)

Комітетами органів СОН протягом виконання Програми постійно організовувалась участь територіальних громад у здійсненні заходів щодо охорони довкілля, проведенні робіт з благоустрою, озеленення і утримання в належному стані дворів, вулиць, парків, облаштування дитячих і спортивних майданчиків. Здійснювався контроль якості житлово-комунальних послуг, що надаються мешканцям.

З метою забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації місцевої політики в м. Одесі в рамках виконання Програми на постійній основі проводилися регулярні робочі зустрічі керівництва Одеської міської ради, управлінь, районних адміністрацій з керівниками і активістами органів СОН.

На постійній основі проводилися сумісні робочі наради і навчальні семінари-тренінги представників органів СОН, служб Одеської міської ради та працівників районних адміністрацій, відповідальних за взаємодію з органами СОН.

Постійно надавалося сприяння проведенню державної реєстрації всіх знов створених органів СОН для отримання ними статусу юридичної особи і права вступати у договірні відносини з іншими партнерськими організаціями.

Протягом виконання Програми щорічно продовжувалася і розширювалася практика участі органів СОН у конкурсах на отримання соціального замовлення, для чого проводилися цикли семінарів-тренінгів з представниками органів СОН, які побажали взяти участь в конкурсі.

Призерами конкурсу у 2008-2011 роках стали органи СОН комітетів мікрорайонів: «Жеваховський», «Южний В,Г,Д», «Юго-Западний масив», «Курсаки» і «Шевченко-3».

На здійснення заходів Програми освоєно із запланованих наступних коштів:


Найменування заходів
2008 р.

2009 р.

2010 р.

2011 р.

Усього

Вико-

нання


%

запла-новано

вит-ра-чено

запла-новано

вит-ра-чено

запла-нова-но

вит-ра-чено

запла-новано

витра-чено

заплано-вано

витрачено
Забезпечення залучення на договірних засадах осіб, що надаватимуть послуги з оформлення та передачі відповідним органам МВС України документів для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання (перебування) громадян, що проживають на територіях, у межах яких діють органи СОН і які не обслуговуються міськими житлово-комунальними службами

Всього

292,4
556,1

551,2

848,5

551,2

65 %

Загаль-ний фонд

292,4
556,1

551,2

848,5

551,2

65 %

Спе-

ціаль-ний фонд
Забезпечення формування повноцінних бюджетів органів СОН

Всього

55,7

54,3

499,5

499,5

676,5

670.91231,7

1224,7

99 %

Загаль-ний фонд

55,7

54,3

499,5

499,5

676,5

670.91231,7

1224,7

99 %

Спе-

ціаль-ний фонд
Організація бухгалтерського обслуговування та надання необхідного документального та програмного забезпечення для організації діяльності органів СОН


Всього0,5

0,5

0,5

0,5

100 %

Загаль-ний фонд0,5

0,5

0,5

0,5

100 %

Спе-

ціаль-ний фонд
Фінансування виготовлення проектної документації та технічних умов на електро-, тепло-, водопостачання приміщень органів СОН. Оплата комунальних послуг, послуг зв’язку

Всього

56,7

7,0

103,6

58,5

160,3

65,5

41 %

Загаль-ний фонд

56,7

7,0

103,6

58,5

160,3

65,5

41 %

Спе-

ціаль-ний фонд
У структурі кожного органу СОН передбачити спеціальний підрозділ (виконавця), відповідальний(ого) за організацію інформаційної діяльності органу СОН. Оформити інформаційні стенди для кожного органу СОН

Всього55,0
55,0
0 %

Загаль-ний фонд55,0
55,0
0 %

Спе-ціаль-ний фонд


В арсеналі кожного органу СОН передбачити технічні та організаційні засоби для інформування мешканців про його діяльність (друкарські або тиражовані інформаційні матеріали, бюлетені, оголошення і т.ін.), а також засоби зворотнього зв'язку органу СОН з населенням за допомогою листів, особистого прийому, зустрічей з громадянами за місцем їх проживання

Всього

60,0

51,7

61,0

37.4

53,3

53,0

182,9

129,1

357,2

271,2

76 %

Загаль-ний фонд

60,0

51,7

61,0

37,4

53,3

53.0

182,9

129,1

357,2

271,2

76 %

Спе-ціаль-ний фонд


Організація та проведення заходів з нагоди знаменних дат

Всього22,0

22,0

13,5

13,5

126,7

96,7

162,2

132,2

82 %

Загаль-ний фонд22,0

22,0

13,5

13,5

126,7

96,7

162,2

132,2

82 %

Спе-ціаль-ний фонд


Придбання комп’ютерної техніки

Всього

120,0

117,3120,0

117,3

98 %

Загаль-ний фонд

120,0

117,3120,0

117,3

98 %

Спе-ціаль-ний фонд


Підвищення кваліфікації

Всього

20,0

19,920,0

19,9

100 %

Загаль-ний фонд

20,0

19,920,0

19,9

100 %

Спе-ціаль-ний фонд


Ремонт приміщення

Всього

160,0

156,5160,0

156,5

98 %

Загаль-ний фонд

160,0

156,5160,0

156,5

98 %

Спе-ціаль-ний фонд


Всього

за Програмою


415,7

399,7

638,0

559,4

1092,4

744,4

969,3

835,5

3115,4

2539,0

82 %

Секретар ради О. БриндакБаза даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка