До рішення виконавчого комітетуСкачати 47.99 Kb.
Дата конвертації13.12.2016
Розмір47.99 Kb.
ПРОЕКТ

Про затвердження Порядку розрахунку розміру коштів, що виділяються на проведення ремонтних робіт інженерних мереж у будинках новостворених ОСББ, передбачених Міською цільовою програмою із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі на 2016-2018 роки, затвердженою рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 453-VII


Відповідно до статей 28, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», з метою виконання підпункту 1.1 пункту 1 додатка 2 до Міської цільової програми із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 453-VII, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:
1. Затвердити Порядок розрахунку розміру коштів, що виділяються на проведення ремонтних робіт інженерних мереж у будинках новостворених ОСББ, передбачених Міською цільовою програмою із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі на 2016-2018 роки, затвердженою рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 453-VII (додається).


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й.
Міський голова Г. Труханов

Керуюча справами О. Оніщенко


Вик.: Козловський, 705-48-54,

(Дехтяренко, 705-48-81).


Додаток

до рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

відПОРЯДОК

розрахунку розміру коштів, що виділяються на проведення

ремонтних робіт інженерних мереж у будинках новостворених ОСББ, передбачених Міською цільовою програмою із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі

на 2016-2018 роки, затвердженою рішенням Одеської міської ради

від 16 березня 2016 року № 453-VII


І. Загальні положення

Цей Порядок визначає механізм виділення та використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті згідно з Міською цільовою програмою із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі на 2016-2018 роки, затвердженою рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 453-VII.

Порядок розрахунку розміру коштів, що виділяються на проведення ремонтних робіт інженерних мереж у будинках новостворених ОСББ, передбачених Міською цільовою програмою із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Одесі на 2016-2018 роки, затвердженою рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 453-VII (далі – Порядок), розроблений відповідно до законів України "Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про місцеве самоврядування в Україні", Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 року № 1521 "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Головним розпорядником бюджетних коштів є департамент міського господарства Одеської міської ради.

Порядок поширюється на житлові будинки, в яких новостворене та зареєстроване ОСББ у передбаченому законодавством порядку, які перебувають на балансі комунальних підприємств житлово-комунального сервісу Одеської міської ради та щодо яких прийнято рішення Одеської міської ради про передачу будинку в управління (на баланс) ОСББ.

ІІ. Порядок виділення коштів

2.1. Для виділення коштів на проведення ремонтних робіт у будинках новостворених ОСББ голова чи інша уповноважена зборами особа подає головному розпоряднику бюджетних коштів наступний пакет документів:

- документ, що підтверджує реєстрацію ОСББ (свідоцтво про державну реєстрацію ОСББ);

- заяву на ім'я директора департаменту міського господарства Одеської міської ради про виділення коштів на проведення ремонтних робіт інженерних мереж (у довільній формі);

- протокол зборів об'єднання, в якому особі, яка подає вищевказану заяву, делеговані відповідні повноваження.

2.2. Після подачі відповідних документів комісією визначається технічний стан інженерних мереж, про що складається відповідний акт.

Склад комісії затверджується наказом директора департаменту міського господарства Одеської міської ради.

До складу комісії входять відповідні спеціалісти виконавця послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, представники департаменту міського господарства Одеської міської ради та ОСББ. У разі необхідності до складу комісії можуть включатися спеціалісти-експерти проектних інститутів та спеціалізованих організацій.

2.3. На підставі даних акта комісія готує перелік ремонтних робіт (дефектний акт) та передає головному розпоряднику бюджетних коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації, яка погоджується та затверджується в установленому порядку.

Гранична сума витрат по одному будинку складає 100 000 грн.

2.4. Виділення коштів для проведення ремонтних робіт здійснюється в межах кошторисної вартості об’єкта.

ІІІ. Порядок фінансування робіт

Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів міського бюджету шляхом бюджетних призначень для реалізації заходів Програми, які передбачаються щорічно при формуванні бюджету міста Одеси.ІV. Контроль за цільовим використанням коштів

Контроль за цільовим використанням коштів здійснюється головним розпорядником бюджетних коштів та постійною комісією Одеської міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.
Керуюча справами О. Оніщенко


База даних захищена авторським правом ©res.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка